Skocz do zawartości

[Zakupy] Ostatnio kupiony sprzęt związany z rowerami


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nastąpiła duża zmiana w rowerze nowy amor Fox Talas 150 RLC 15QT, piasta przednia Shimano SLX, szprychy DT Championy i tarcze hamulcową na centerlocka Shimano XT czyli można w sumie uznać, że temat prezentów pod choinkę już mam załatwiony, chociaż ja jestem na zero to może rodzice coś wrzucą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To ja tez zarzuce wymowke 'brak czasu'.... moj krank bedzie lzejszy... :)

 

 

Tzn ile będzie ważyć ... ? Co do czsu to tak to wygląda, że go nie mam na nic(te foty robił brat), teraz w robocie siedze od 7-22 dzien w dzien czasami i lepiej :) w weekend też :)

Katalogowo to będzie to ważyć

498g korba

106g koronki

14,4g śruby

618,4g chyba nie tak tragicznie jak na 3x9..., moglbym wziąć Clavicule - ale nie chcę jej, jaki set planujesz ?

 

 

Kolejną paczkę wysłali przedwczoraj > koronki, rogi, topcap, śruby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to odchudzanie nie odbiło się na wytrzymałości, pamiętajcie, że są granice, których nie wolno przekraczać. Wole mieć kierownice o 20g cięższą czy korbę o 100 z dobrego stopu niż bawić sie w takie odchudzone wynalazki, zwłaszcza, że na zawodach nie oszczędzam sprzętu i często znacznie szybciej pokonuje zjazdy niż pozostali i sprzęt ma być wytrzymały.

 

Co do zakupów to po zmianie łańcucha i kasety musiałem zmienić środkową tarczę korby w zimówce, bo okazało się, że łańcuch bardzo źle pracuje na niej :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm! Jestem nowy na forum, przeprosiłem rower po kilku latach zakupiłem używany BULLS JACK HAMMER http://img37.imageshack.us/img37/7046/jackhammerv.jpg

(roz 52 cm/20.5 cali - rama aluminiowa - amortyzator SR SUNTOUR XCT - przerzutki tył Acera przód SHIMANO - zmieniarkomanetki SHIMANO V-brake - 21 biegi - mostek BULLS - siodełko BULLS - korby SHIMANO - piasty SHIMANO tył FH-RM30 tył HB-M475 - opony TIOGA FACTORY 2.10F - obręcze BULLS M42V - przedni hamulec tarczowy SHIMANO - koła 26)

 

Nie mogę wyszukać informacji na temat tego sprzętu, może już po fakcie ale co o nim sądzicie!? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...