Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Chris, a zakupy w Rzeszy wchodzą w grę?

http://spiuk.de/product_info.php/info/p311_Vorbau-SL2-25-4-XC---105mm-6-.html/XTCsid/7d6d5c320e2a955595cb0991772f9875

Wiem,że to żadna rada, ale może oni będą deską ratunku.

Sorki, dopiero teraz zauważyłem,że to SL2- więc post do bani.

Edytowane przez durnykot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon do skleprowerowy.pl , na targach bylo od groma rotora ale nie byli wstanie odpowiedziec czy na stanie w sklepie jest SL 25.4mm

 

W dodatku jakby co mam tam rabat 10% z targow.

 

Sorry lookas :)

 

Jakby co mam nadal ta znizke 10% z targow :icon_mrgreen:

 

W poniedzialek moglbym go odebrac osobiscie i wyslac :)

Edytowane przez Sorcerer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w ich przypadku trzeba dopytywać.

 

Przetrenowane na czarnych koronkach Rotora - też były w ofercie na allegro, ale w realu okazało się, że jest tylko srebro.

 

Nie żeby to był problem, bo mi ściągnęli co trzeba i byli elastyczni co do ceny, ale jeżeli jest kłopot z dostaniem SL poza Polską, to oni też pewnie będą go mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas jakbys jeszcze zdradzil jak sie z nimi skontaktowac....

Widze ze naprawdę lubisz Tyskie :blink:

 

siwyex masz racje fajnie tylko po takim wypadzie to musze 1/2 dnia spedzic zeby doprowadzic rower do stanu uzywalnosci :D

 

Kubus sztyca jest za wysoko, a gosc z filmiku mial magure 'marta' moj amor to durin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear Pablo,

 

 

 

Thank you very much for your interest in our products.

 

 

 

The SL STEM is being producing again, so you can buy it in our Distributor in Polland.

 

 

 

Please forward your email to “AR-MAR”: armar@skleprowerowy.pl. Matt will be very pleased to help you.

 

 

 

Best regards,

 

 

 

Cristina

 

 

 

Hey,

 

 

 

I am looking for Rotor SL 105 mm, i know that You stopped to produce this stem but i really like it .

 

Can I receive it form You?

 

 

 

Best Regards

 

Pablo

 

 

 

 

 

Cristina Serrano

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Rotor Bike Components

Sales Assistant

 

 

 

NEW ADDRESS!

Poligono Industrial Conmar,

Calle Miño 16-18

Ajalvir, Madrid, Spain 28864

CIF/VAT: B-81484552

 

T: +34 91884 3846

E: sales2@rotorbike.com

S: cristina.serrano_rotorbike

 

 

No Chris to może Matt from Polland:) zrobi robote:)

Edytowane przez Mendoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendoza vel Pablo dzieki

 

Rozmawialem w piatek i takze dzisiaj z gosciem 'sklepyrowerowe', sprawdzi czy gdzies maja ten mostek.

 

Ale znalazlem go w uk, numer ktory podawales wczesniej, tylko jest lekko przydrogi ale jak nic w pl nie znajda to go wezme.

 

Z ta produkcja SL, sam nie wiem, wszyscy dookola mowia ze juz nie jest produkowany, zastanawiam sie czy tamtejsza Kryska wie o czym mowi? :)

 

Niemniej dzieki za help :thumbsup:

uraz tak jak obiecalem beda porzadne zdjecia, jak wreszcie w weekend slonce zaswieci :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucił mi się w oczy taki szczegół ... pewnie się czepiam ale powiem. Miejsce w którym łączą się podkładki BBB z top cap'em nie wygląda najlepiej. Chodzi mi o to że jeśli chcesz zostawić niedociętą rurę sterową to powinieneś zamontować szerszy top cap tak żeby nie powstawał taki 'schodek' jak teraz. Chyba że to tak specjalnie a ja się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka top capow i wszystkie maja taka srednice, no moze kcnc jest nieco szerszy ale odpada bo jest za ciezki ale dzieki za wskazowke nie zwracalem na to uwagi wczesniej, moze trzeba bedzie to dopracowac albo jak juz bede na 100% pewny ustawienia mostka, poprostu dociac sterowke.

 

Co do Rotora SL to znalazl sie takowy w 'sklepierowerowym' i sporo taniej niz ten w uk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...