Skocz do zawartości

[Sztyca] 30,2mm Gdzie kupić ?


kllnTToOn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w Temacie szukam sztycy o średnicy 30,2mm najlepiej 350mm. Znalazłem tylko BBB Skyscraper --> http://www.cyklotur.com/x_C_I__P_53140782-53010001__skad_nokaut.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-11&utm_content=53140782 Ale waży 380g @_@ moja waży 320g i chciałbym trochę lżejszą ;) Wiecie gdzie takie sztyce można dostać ? I czy w ogóle są takie sztyce ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... Chyba jednak będzie to sztyca Hand Made :laugh: Bez żadnych przejściówek i blaszek po coli xD Napisałem do Macka, zobaczymy kiedy odpowie i jak z ceną.., bo jak mam wywalać 90zł na mocowanie KCNC to mi się w brzuchu przewraca :rolleyes: Zamierzona Waga <200g. Chyba się uda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramy nie zamierzam zmieniać jeszcze. Chce na niej długo pojeździć do puki coś się jej nie stanie :P

A czemu nie ma sensu w robieniu sztycy pod ramę ? :D Taka rurka z tego co słyszałem kosztuje 20zł :D + do tego mocowania w tym przypadku drogie na razie szukam :thumbsup:

 

Mack odpowiedział, a wiec: Nie sprzedaje osobno 'jarzemek', bo ma kupe roboty. Sprzedaje tylko całe sztyce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...