Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

W tym roku mija 30 lat od wydania pierwszego albumu Marillion "Script For a Jester's Tear"

http://www.youtube.com/watch?v=KAA6PzWFWV8

 

i ostatniego studyjnego grupy The Police

 

 

Słucham tych albumów już  jakieś 29 lat.

 

Kiedyś muzycy naprawdę potrafili grać.

 

Oprócz tego w tym roku  polski muzyk Michał "Jackson" Jackowski wydał album " Thriller" , a lokalna kapela JuTu wydała płytę pod tytułem "War".Pat"Poczochrany"Metheny razem ze swoimi kumplami wydał doskonały "Rejoicing" ,Miles Davis przepiękne " Quiet Nights" .

Def Leppard ,na fali New Wave of British Heavy Metal wypuścił rewelacyjną "Pyromanię" ,a Iron Maiden "Piece of Mind" .

W tym samym roku Dave Mustaine został wydalony z Metalliki - powodów nie podano,ale podobno pozostali muzycy byli zazdrośni o możliwości konsumpcyjne napojów różnych u Dave'a.

 

Rok 1983 to był dobry rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pewnie mnie wyśmiejecie, ale gdy wybieram się na dłuższe wyprawy, na których nie zależy mi na jak największym tempie to zapuszczam jakiegoś audiobooka. Ostatnio, za sprawą serialu, słucham Grę o Tron :laugh:

 

Nic śmiesznego, man. Książka rządzi w każdej postaci, również czytanej przez kogoś innego ;)

 

BTW niektóre audiobooki wynoszą lekturę na jeszcze wyższy poziom niż papierowy oryginał. Od takiego np. Wiedźmina nie mogłem się oderwać. Rzecz jest zrobiona po mistrzowsku. Niektóre rzeczy Lema też, z resztą przykłady można mnożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

^Ja tam lubię Toola, ale to jak dla mnie jest lekko przekombinowane.

 

 

 

Co za strata sad.gif To był mój ulubiony wokalista. Wielki i niezapomniany.

 

15 jego najlepszych piosenek:

 

1. Man On The Silver Mountain (z Rainbow)[1][2]

2. Sixteenth Century Greensleeves (z Rainbow)

3. Stargazer (z Rainbow)

4.

5. Neon Knights (z Black Sabbath)

6. Children Of The Sea (z Black Sabbath)

7. Heaven And Hell (z Black Sabbath)

8. Die Young (z Black Sabbath)

9. Lonely Is the Word (z Black Sabbath)

10.

11. Falling Off The Edge Of The World (z Black Sabbath)

12. Holy Diver (z Dio)

13. Don't Talk To Strangers (z Dio)

14.

15. The Last In Line (z Dio)

Hmmm bardzo mi się podoba gust forumowiczów... :)

 

Trudno wybrać najlepsze, ale to kawałki które ostatnio najczęsciej "zapętlam" na rowerze ;D

 

Iron Maiden - Mercenary (w sumie jak każdy inny ironów)

Judas Priest - Bloodstained

Gamma Ray - Rebellion in dreamland

http://www.youtube.com/watch?v=BzSloRPDYTo

Freedom Call album Eternity ( osobiscie najlepszy kawalek  The eyes of the world

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...