Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Słucham wszystkiego co mi się spodoba. Żadnego gatunku nie faworyzuję, chociaż raczej omijam szerokim łukiem różnego typu klasyki jak Metallica, Michael Jackson, czy Beatlesów. Po prostu nie lubię, kiedy mi ktoś mówi, że ktoś jest lepszy i tworzy lepszą muzykę od tych, których słucham. Ostatnio mi się nawet spodobał zespół "Hijokaidan" tworzący muzykę noise, czy dokładne ich przeciwieństwo, czyli chorał gregoriański reprezentowany przez "Gregorians".

Oprócz tego są jeszcze:

-Junior Senior (kto nie zna chociażby takiego kawałka, jak "Move your feet"?)

-Daft Punk (zwłaszcza za "Aerodynamic", czy "Harder, Better, Faster, Stronger")

-FlyZZZa (trochę aż mnie dziwi, że aż tak mnie pociągnęło do ukraińskiego reagge)

-Kouji Wada (przypomina mi się dziecińtwo, kiedy jeszcze oglądałem takie kreskówki jak "Digimon". Naprawdę mi się podoba utwór "Butter-Fly")

-Renard (chociaż ma on sporo innych aliasów. Tylko u niego są takie jaja, że utwór może mieć w nazwie napisane "Renard feat. FIAB", pomimo tego, że to jedna i ta sama osoba. Uielbiam jego "Intenive Care Unit" który mam ustawiony jako dzwonek telefonu)

No i sporo więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to głównie rock i metal, ale nie pogardzę też odrobiną rapu, elektroniki czy też czegoś bardziej eksperymentalnego. :)

Z kapel to przede wszystkim Faith No More i inne projekty Pattona, łykam bez popity praktycznie wszystko co ten koleś robi, choć skłaniam się bardziej ku Mr. Bungle czy Tomahawk niż ku powszechnie uwielbianemu Fantomasowi. ;)

Poza tym:

Primus (!!!), Ulver, Meshuggah, Atheist, Faithless, King Crimson, Acid Drinkers, Tool, Death, Alter Bridge, Necrophagist, Laibach, Slayer, Lost Soul, U2, Control Denied, Cynic, My Dying Bride, Katatonia, Anathema, The Prodigy, Monstrosity, Nine Inch Nails, Pendulum, Pestilence, Morbid Angel, Motorhead, A Perfect Circle, Puscifer, Indukti, Gojira, Nile, Rammstein, Cannibal Corpse, One Day As A Lion, Testament, At The Gates, Rage Against The Machine, Beastie Boys, Judas Priest, Megadeth, Illusion, Lipali, Anthrax, Metallica, Pantera, The Dillinger Escape Plan, Gorillaz, Portishead, Vader, Tricky... i lista ciągle się powiększa. :)

Edytowane przez Martyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orphan Hate, Velcra, Eluveitie, All That Remains, Van Canto, Kontrust, Dream Evil, Soilwork, Hey, KNŻ, Pudelsi

Arch Enemy, Clawfinger, In Flames, Godsmack, Lacuna Coil, Acid Drinkers, Killswitch Engage, nightwish tarja turunen, Guano Apes, Metallica, Apocalyptica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siedze przy kompie to raczej odpalam open.fm i stacje typu:500 Heavy Hits,Rock Ballady itp.

 

Slucham roznej muzyki, od Stinga,u2,depeche mode,jamesa blunta, po Slayera,Metallice, Trivium, Rammsteina i i nne ciezsze brzmienia.

Z polskich to toten tanz,carrion,ira, stary perfekt,hunter,acid drinkers, czasem behemoth i vader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moj last.fm mowi cos takiego :

 

Słucham hip-hop, polish, rap, reggae oraz hip hop, włączając:

Fenomen, W.E.N.A., Miuosh, Rasmentalism, Okoliczny Element, Wzgórze Ya-pa-3, GrubSon, Zeus, W.E.N.A. i Rasmentalism, Płomień 81, WWO, VNM, Pezet, Mroku, Metrowy, W Witrynach Odbicia, 2Cztery7, 3oda Kru, Małpa, Tetris, Jot, Borixon & Kajman, Eldo, Molesta Ewenement, Fokus, Sokół i Marysia Starosta, K.A.S.T.A., Pezet-Noon, O.S.T.R., Łona, Eis, Molesta-Ewenement, MaxFloRec, Nine, Dwa zera, Kaliber 44, Molesta, Ten Typ Mes, AbradAb, Łona i Webber, Pezet/Małolat, Rahim, Paktofonika, EastWest Rockers, Wychowani Na Błędach, Buka, Ekonom/Zolf (Fenomen), Projekt Parias, Pijani Powietrzem, Majkel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...