Skocz do zawartości

[status ostrzeżeń] pytanie do moderów/admina


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

ok, może to już po terminie reklamacji ale do tej pory nie wiem za co je otrzymałem wieć może chociaż ktos mi to pojaśni . bo ostrzezenia za pisanie tematów w nie tych co trzeba topach są conajmniej dziwne. dodatkowo nie widziałem u nikogo innego paska "statusu ostrzeżeń" oprócz mojej osoby , ale to może dlatego , że nie czytuje forum zbyt szczegółowo . proszę o ustosunkowanie się

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek jest widoczny tylko dla właściciela, moderatorów i administratorów. Ty kilkukrotnie nie przestrzegałeś zasad pisania nowych tematów (kiedyś pkt 1, teraz 2 regulaminu). Po kliknięciu w ten pasek powinno się otworzyć okienko z zapisem za co dostałeś ostrzeżenie. mając tylko 10% nie masz się o co martwić, to jest bardziej informacja dla nas, gdybyś (teoretycznie) dalej nie stosował się do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Do administracji. Naprawdę przeginacie. Dostałem od Frania ostrzeżenie „Dwa ostatnie posty usunąłem. Proszę nie robić więcej OT, bo posypią się ostrzeżenia” i się zastosowałem. Napisałem jeszcze dwa posty o 13:57 wczoraj, dziś o 01:19 i w którym miejscu w nich kogoś obraziłem, że mam ostrzeżenie skoro rano jeszcze ich nie było?? Czy ta czerwona kreska zniknie kiedyś?? oraz ile mam procent tych ostrzeżeń bo muszę przytęperować język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...