Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy... Przykro mi, ale mojej osoby również nie będzie :( albowiem na drodze ku szczęściu stanęła szaleńcza i nieokiełznana Mmmeszzzka!!! Gryzoń to tak zwyrodniały; nie zna litości - nie wie co to współczucie :o Mnie już nic nie pomoże. Nie podjadę z parkingu, nie obronię się przed oskarżeniami o przywłaszczenie siana forumowiczów... Żegnajcie. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu. Z powagą odzwierciedlającą imię moje - piotrulek84 :thumbsup:

 

:bye2:

post-116097-1276151614,5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy... Przykro mi, ale mojej osoby również nie będzie :( albowiem na drodze ku szczęściu stanęła szaleńcza i nieokiełznana Mmmeszzzka!!! Gryzoń to tak zwyrodniały; nie zna litości - nie wie co to współczucie :o Mnie już nic nie pomoże. Nie podjadę z parkingu, nie obronię się przed oskarżeniami o przywłaszczenie siana forumowiczów... Żegnajcie. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu. Z powagą odzwierciedlającą imię moje - piotrulek84 :bye2:

 

:bye2:

 

 

Jakby ktoś jeszcze szukał głupszych :P powodów to informuje, że Piotrulek jest chory i właśnie jest na etapie zmiany lekarza ;).

Piotr powiedz, że to żart bo ludzie są w stanie Ci uwierzyć :D.

 

Pozdrawiam!

 

 

A juz Rawicz 5 minut po tym poście został wycięty z mojej trasy :devil:piotrulek84 przejdzie nowatorską terapię leczniczą na II Zlocie, odechce mu się zartować w taki sposób

 

Piszecie o upale, a u mnie wczoraj ostrzał był :blink:

najpierw mały kaliber

Zdj%C4%99cie0067.jpg

później się zaczęło

Zdj%C4%99cie0069.jpg

oby nie spotkało nas coś takiego na trasie, bo kask może nie wystarczyć :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Już wstałem i mówię - to był tylko głupi żart :) Taka mała parodia. Mam nadzieję, że Iwan się nie obrazi. Za karę się pewnie okaże że podjazd na schronisko to 450m w pionie po metrowych kamulcach. Daid - jak żyje gradu takiego nie widziałem. Wczoraj kolegów z firmy pozalewało (w Kostrzynie Wlkp). Porządki po zalaniu to nic dobrego. P.S. Wstążkę "ostatnie pożegnanie" robiłem sam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zatankowalem Fure :P

otworzylem drugie piwo.. i jeszcze nie wpakowalem roweru, betow itp do auta ;)

 

 

jutro o 3 pobudka :icon_confused:

 

Ziom co tak wczesnie? z Lubina o 3ej? chcesz otwierac schronisko? :P A3ka chyba da rade ;)

a wlacha.. o ktoorej jutro jakies wstepne podjezdzanko w grupie? (nie_do_schroniska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom co tak wczesnie? z Lubina o 3ej? chcesz otwierac schronisko? ;) A3ka chyba da rade ;)

a wlacha.. o ktoorej jutro jakies wstepne podjezdzanko w grupie? (nie_do_schroniska)

 

o 5 mam byc u Marcina w Rawiczu :P dlatego tak wczesnie

 

podjezdzanko pod sklep po zaopatrzenie :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos się znajdzie n4k5. Od pamiętnego maratonu w Lesznie nie rozstaje się ze spinką i noszę ją w portfelu :icon_mrgreen:. Jak nikt nie będzie miał zapasu puszcze Ci swoją.

 

 

My jutro wylatujemy o 5 z Rawicza i liczę, że ok 6:30 wpadniemy na A4 we Wrocku. Pierwszy postój na 241km A4 a później po zjeździe w rejonie Katowic.

Jakby ktoś chciał dołączyć to mkniemy całą kawalkadą w tym niebieska kluska czyli moja omega b kombi :D, żółte szaleństwo czyli A3 Daida, lecąca strzała z zablokowanym pedałem czyli corolla Szoppersa i nie zawsze cuore ######vo czyli palio Inferka :). W Rudzie Śląskiej dołączy Qba ktory ma pojazd bliżej nie zidentyfikowany, generalnie mechanik mówił, że kiedyś to był przystanek a teraz chyba mondeo.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...