Skocz do zawartości

Czy są tu rowerzyści z Widzewa?;)


ridzu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Jako że moi znajomi nie palą się do jazdy na rowerze, szukam ludzi z którymi mógłbym wspólnie pojeździć ;) Mieszkam na Olechowie (widzew-wschód), mam 21 lat. Jeżdżę rekreacyjnie, amatorsko. Jeśli są tutaj osoby, które nie mają z kim jeździć - czekam na sygnał :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja jestem z Górnej ale zawsze można się jakoś spiknąć, szukam kogoś kto traktuje rower jak zabawę i przygodę a nie podnieca się średnią w liczniku, raczej nie rajcuje mnie płaskie i kręcenie km bez sensu :rolleyes: Czyli luzik i dobra zabawa (w górach też ;-) ) Pozdrawiam i szykuję rower, jak ktoś chce się dołączyć, jutro inauguracja sezonu i taplanie się w pośniegowym błocie, w Łagiewnikach będziemy koło 11ej pewnie, sprzęt ciężki więc tempo wariackie na pewno nie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detomasso, żyjesz? :) Co powiesz na wypad w ten weekend jakoś tak w granicach 80km po PKWŁ, myślę nad szlakiem zielonym, ale cały czas myślę czy na drugi wyjazd w sezonie to nie za dużo km (ok 100), co Ty na to, na czym i jak w ogóle śmigasz?? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siema. żyje, żyje... troszkę zajęty ostatnio bywam ale ogarniam powoli.

jazda aktualna ale muszę jeszcze troszkę poczekać. zdrówko zaszwankowało i trzeba się wykurować.

poza tym pogoda siadła :/

 

fajnie byłoby jeśli znalazło by się jeszcze kilku chętnych!

zapraszam zatem zainteresowanych do zgłaszania się. urządzimy sobie jakiś rajdzik XC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria jaki rajdzik XC???? Weź mnie nie przerażaj .... łomot a nie rajdzik xc :thumbsup: Tzn bierzemy sprzęt jedziemy do Janowa, potem zbieramy trupy :thumbsup: Ciekawie ma być mnie jakoś nabijanie nudnych km nie bawi ... jeszcze lepiej w maju jechać do Jury w południową ciekawszą część :-) dobrze się składa bo mój wideł poszedł na serwis do dystrybutora na wymianę systemu 2 Step a mnie też cusik przewiało ... ekipa się znajdzie tylko mi tu nie pisać o rajdzikach XC :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra posypuję głowę popiołem i zaczynam jeździć XC na 14,5kg hardtailu ]:-> Hmmm aktualnie podkręcam sobie kondycję pływając, jakoś bieganie mnie nigdy nie ciągnęło ale hmmm kwestia jest do rozważenia ;-) rozumiem Ty preferujesz XC wracając do tematu? :(

 

Oooo, Triss, rozdwojenie jaźni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest Jedna Pani pragnę zauważyć :) Z mojej strony - czekam na wideł z serwisu, jak tylko go dostanę w łapki + 2h jestem chętny i gotowy [jutro może się zmuszę do przelania hamulców], dam znać, mam nadzieję że to będzie nie później niż czw... gdzie chcesz jechać? ;) Szlak zielony [90km] może być? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz normalnie gafę popełniłem ;) A myślałem nawet czy nie wyedytować i dla równowagi nie wspomnieć o naszych pięknych bikerkach ;) Co nie zmienia faktu że trzeba przejść od słów do czynów i się ustawić na jakiś wypadzik. Co do trasy to bez większego znaczenia oby tylko zielono było i mniej asfaltowo. Mam dość miasta. Dla mnie może być i 90 KM. Jedno zastrzeżenie na niedzielę muszę być żywy bo czeka mnie maratonik i nie chce zdychać na 2 kilometrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XC źle mi się kojarzy z kolesiami którzy się podniecają nowym rowerem za n kzł a na trasie nawet się nie przywitają/nie pomogą (kręci się paru takich "ścigantów" w Łagiewkach...) jeżdżę głównie dla zabawy i dla przygody, nie ukrywam też że wolę zrobić mniejszą ilość km ale w bardziej zróżnicowanym terenie niż np. jechać 150 km po prawie płaskim :), wiem że zaraz mi napiszesz co do wypowiedzi na początku że taka postawa to chamstwo a nie XC, ale co ja poradzę że wszyscy mięli lekkie rowerki prosto z wystawy i raczej na DH to one nie wyglądały?? Wiem, generalizacja ;-) W każdym razie jechać mogę wszędzie byle z kulturą :-) No dobra, asfalt powyżej 20km odpada :) (szkoda mi miękkiej gumy z przodu) ;-) Co do mnie - okazuje się że pracuję pt/sb, piątek cały dzień, sb niby nie ale już mam plany na popołudnie... zostaje nd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...