Skocz do zawartości

[maraton] Michałki - Wieleń 2009


Pulse

Rekomendowane odpowiedzi

Zawody ok. Organizacja w porzadku, oznaczenie trasy tez, ale w kilku

miejscach trzeba bylo sie skupic, bo mozna bylo sie zgubic.

Trasa ciekawa, mozna bylo szlifowac umiejetnosc wyboru optymalnego

toru jazdy oraz techniki jazdy ze wzgledu na duze ilosci piachu.

Z wyniku jestem bardzo zadowolony, OPEN 13/239 M2 5/62 czas 02:13:09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się zaśpiewać: "Plaża, dzika plaża..." :)

Nie da się ukryć - piachu było duuużo i to on powodował, że momentami było ciężko i trzeba było uważać. Na pochwałę zasługuje organizacja i atmosfera - wszystko jak najbardziej ok :D

Mój wynik? Przez wakacje musiałem odpuścić jazdę ze względu na problemy z kolanem, więc 23/239 OPEN i 11/62 M2 w MEGA z czasem 2:26:09,19 uważam za niezłe osiągnięcie... I do tego 1 miejsce w kategorii MEDYK OPEN :) Żal tylko, że skarpetek ocieplanych nie udało się wygrać :)

 

PS A teraz czekamy na zdjęcia. Ktoś już jakieś widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie ubawiłem w tej piaskownicy jak za dawnych lat. 100km dało o sobie znać, te wertepy były strasznie wnerwiające, szczególnie tuż przed metą. I strata 45min do Banacha, masakra... (a mimo to 13open). Jak oni to robią? Ja się zapadałem po piasty w piachu;)

I do tego wygrałem ocieplane skarpetki na zimę! A tak na serio to one są bardzo fajne, nie ma co się śmiać<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem jechac giga, a przejechalem raptem 12-14km, potem przerzutka zassala kija, urwala sie i zmielila w szprychach. Pierwszy nieukonczony maraton, co zrobic, kiedys to sie musialo zdarzyc. A jak urwalem przerzute to jechalem przed daVem, czyli niezle jak na mnie ;). I nawet ocieplanych skarpet na otarcie lez nie wygralem :sorcerer:

 

No to Odi pewnie wsiakniesz :devil:. Jeszcze z bliskich maratonow 18 pazdziernika jest w Suchym Lesie pod Poznaniem, odleglosc ta sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten maraton byl moim debiutem jechałem z klubem TS AGRO TEAM ŚRODA WLKP. i jestem zadowolony wybrałem trase megi i wyrobilem sie w czasie 3godz 22min nie jest zle jak na poczatek a ktos tu wspomnial i Suchym Lesie też sie na to właśnie z klubem wybieram;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...