Skocz do zawartości

[gadzet] tvn turbo i Downhill w nowych wydaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z rana leciał odcinek o m.in. Downhill-u. Przede wszystkich redaktor testował rower do właśnie tej dyscypliny. Nie zgadniecie co to był za rower?!

.

.

.

.

Cube AMS 125... po prostu istna maszyna do DH :P

 

To nie jest najśmieszniejsza rzecz- jak odbywały się zjazdy... na jakieś polance/stoku o kącie nachylnia z 5*. Nie żeby tam była masa kamieni czy hopek, ale po prostu zwykła, prawie prosta polanka.

 

Ponadto udzielał się jakiś spec od DH, oczywiście nie z Polski- z Niemiec, tak jakbyśmy w Polsce nie mieli dobrych zawodników...

 

Jak redaktor oceniał rower:

Amor RS- przypompował go rękoma z 2razy i powiedział, że bardzo płynnie chodzi- tak to mój XCM nawet chodził :P

Hamulce Avida jakieś- nacisnął klamki i popchał rower, stojąc w miejscu ^_^ tak to moje Vki za 20zł kiedyś hamowały :P

 

Polecam włączyć tvn turbo i oglądnąć gadzeta dla tego odcinka :D

Podczas tego odcinka jeszcze zobaczycie fajną glebę redaktora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź daj spokoj, tak samo najlepszym bajerem w jakiejs komorce byla dla redaktora gra z "kulką, labiryntem i otworem" wiecie ocb, czujnik nachylenia w aparacie i bawimy sie jak podobnymi normalnymi zabawkami... ten program od zawsze był idiotyczny, czego sie spodziewasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN chyba stosunkowo mało im płaci bo to taki kanał na doczepke, dlatego poziom jaki jest kazdy widzi. O ile np. TVN 24 mi sie podoba, szczegolnie jeden prowadzacy wymiata jak prowadzi, to tutaj niestety jest płacz i zgrzytanie zębów. Kiedyś był tam ten program o rowerach to czasem obejrzałem, ale też często nie było w nim nic ciekawego. Już nie mówiąc o powalonej ramówce, albo było tak że trafiałem na to samo rano jak wstałem i wieczorem jak wracałem z pracy/roweru, albo na coś(np ten wlasnie prog o rowerach) trafić zupełnie nie mogłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gadzeta oglądam i zgadzam się z niektórymi że Tomasz Berezowski (ten grubszy ) był dużo lepszy od urabńskiego i program był dłuższy. A jeśli chodzi o ten program co był między innymi o DH to uważam że w Polsce mamy dużo tras w naszych górach do DH i wielu dobrych specjalistów w tej dziedzinie także nie rozumiem czemu ten odcinek był realizowany w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku, też na TVN Turbo, ale nie jestem pewny, czy akurat w programie Gadżet, Marcin Prokop "testował" fulla za 20 tysięcy. Byli w jakimś parku w Warszawie, podobnie jak wyżej opisaliście, pobujał się troszkę... sprawdził czy się "ugina" i polecił wszystkim tego typu rower... byłem tym tak zrozpaczony, że nawet mi się nie chciało o tym napisać na forum... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ten program co był między innymi o DH to uważam że w Polsce mamy dużo tras w naszych górach do DH i wielu dobrych specjalistów w tej dziedzinie także nie rozumiem czemu ten odcinek był realizowany w Austrii.

A to nawet nie wiedziałem, że to było w Austri, to by tłumaczyło jeszcze bardziej czemu głos specjalista nie z Polski

 

W zeszłym roku, też na TVN Turbo, ale nie jestem pewny, czy akurat w programie Gadżet, Marcin Prokop "testował" fulla za 20 tysięcy. Byli w jakimś parku w Warszawie, podobnie jak wyżej opisaliście, pobujał się troszkę... sprawdził czy się "ugina" i polecił wszystkim tego typu rower... byłem tym tak zrozpaczony, że nawet mi się nie chciało o tym napisać na forum... :)

ajajaj, też to widziałem. Tak to można porównywać i rower za 20000zł i za 200zł. Dużej różnicy się nie zobaczy, a na pewno Prokop tego nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyw z prokopem był mega zabawny , zwłaszcza że kolo miął rower za mały o jakies 3 rozmiary i prawie kolanami sobie zęby powybijał jak po parku na dh maszynie smigał heheheheeh. niexle tez polewałem z wynużeń Grabka jak prowadził wykłady na temat techniki jazdy mtb i nawadniania w programie Rower czy jak to sie tam nazywało . wschodzaca gwiazda szołbiznesu normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...