Skocz do zawartości
  • 0

Korba xT czy to dobra decyzja ?


Gość robercik

Pytanie

Gość robercik

Witam!! Poszukiwalem nowej korby do krossa. Wczoraj zajrzalem na allegro i nadarzyla sie okazja. Czy dobrze zrobilem ?? Korba : http://allegro.pl/item726871426.html. Wyglada na zadbana i nowa, nie tak jak inne wytarte napisy XT od buta wiec chyba w porzo. Gosciu dodaje jeszcze Kasete XT i SRam 9 oraz łancuch xt i sram 9. Jaki wedlug was ma przebieg i jej stan?? Czekam na wasze opinie pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już kupiłeś to za późno na czytanie opinii. Z takiego zdjęcia trudno wywnioskować, jak dla mnie ząbki miejscami wyglądają na mocno wyżłobione. Lepiej byś zrobił pytając się sprzedawcy o przebieg korby i zdjęcia zębatek z bliska bo jak ktoś ma ciężką nogę to napęd szybciej się zużywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje, ze jak bedziesz chcial zalozyc nowy lancuch i troche na tej korbie pojezdzic to najwieksza zebatka do wymiany... a co do gratisow to zalezy jaki jest stan tego lancucha i kasety (podejrzane ze sprzedawca nie dal zdjec) bo moze sie okazac ze nadaja sie tylko do kosza lub zimowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robercik

Kurde bo wlasnie chce ja zalozyc na nowy naped w swoim rowerze. Gdy mialem korbe lx-a przy przebiegu 2tys bez problemu przyjela nowy lancuch i smigam do tej pory. Wiec jak ta ma z tego co gosciu mowil 800-1000km to nie powinno byc problemu. Gdy mialem lx-a to tez mial nierowne zebki tak jakby niekotre sciete. Zobaczymy jak to bedzie :/ A juz myslalem ze kupilem super sprzet po super cenie. Najwyzej sprzedam i kupie nowego SLX -a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miej tylko nadzieję, że ta korba jest z suportem.

Jeśli mnie pamięć nie myli to w tym roczniku były kłopoty z łożyskami (info od sklepowego sprzedawcy),

bo były one mniejsze niż obecnie i szybko ulegały zużyciu.

 

Poza tym ciężko by korba XT z tego rocznika miała przejechane 1000 km,

szczególnie że nikt nie kupuje XT żeby nie jeździć na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...