Skocz do zawartości

[rama] Kross level A10


H3rlitZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny sposób, żeby zdobyć tą ramę to zakup całego roweru i sprzedaż zbędnych części. Kross jest niestety uparty i głupi w swojej polityce sprzedaży i samych ram nie sprzedaję, gdyż uważa to za nieopłacalne. Sam chciałem kupić samą ramę A6, ale nic z tego nie wyszło...Kup sobie jakąś ramę Author'a Meridy, Kellys'a zależnie co będziesz miał w lepszej cenie i jaką firmę preferujesz.Jak dobrze zakombinujesz i kupisz tą A10 taniej niż ich cena katalogowa i zaczniesz sprzedawać zbędne części to, możesz wyjść na dobrym plusie. U mnie tak wyszło po tym jak kupiłem sobie A6 i wsadziłem do niego tylko korbę ze starego roweru, a stary rower sprzedałem po niezłej cenie. Finalnie tak po kalkulacjach A6 kosztowała 1460PLn :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 na allegro nie ma bo to jest ta sama rama co i A6, a różnica w rowerach polega na zmianie cyferki tylko ze względu, że wkładają na nią osprzęt o klasę wyższą.

A10 jest tegoroczną nowością, więc w ogóle ciężko dostać samą ramę na allegro. W ogóle to samych tych rowerów, nie widać na trasach... O ile mnie raz wzrok nie mylił, to u siebie w mieście A10 widziałem tylko raz jak dosiadała ją jakaś babka kolo 40 i ani razu więcej niczego podobnego nie widziałem.

 

Zrób jak mówię kup cały rower, zbędne części sprzedaj, powinieneś wyjść na plusie, a w najgorszym wypadku na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...