Skocz do zawartości

[rower]Najtańszy jaki może być.


lukaso100

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej 800zł, żebyś był z tego roweru zadowolony, tak to kupisz makrokesza i jak bedzie nowy przez 3 dni to moze bedziesz z niego zadowolony, jednak jak kupować rower to juz na jakis okres czasu a nie na rok czy dwa, szkoda sie męczyc na takim sprzecie, naprawde. (wiem bo jeździłem przez 4 miesiące ale sie rozleciał, kosztował 399zł w Biedronce :):D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400 nóweczka to będzie tragedia nie rower, a używane z allegro zazwyczaj w licytacjach, więc ciężko podesłać jakiegoś linka, musisz albo dozbierać albo czekać na okazję tylko jak długo?

Choć znalazlem coś takiego, używka lepsza od tego decathlona:

http://allegro.pl/item679908585_sprzedam_s...a_na_altus.html

I w opcji kup teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firestorm

Kupilem go jako mój drugi w życiu (obecnie mam czwarty w 9 lat), cieszyłem sie bo miał tylni amortyzator, ale jazda na nim to udreka totalna, kolejny kosztował 609 zl w makro to juz było niebo w porównaniu z biedronką (ACTIVE FIRE DH - oczywiscie nazwa nic nie ma wspolnego z jakoscią), dopiero obecny krosik za 900 jest spoko, ale znowu kusi siegnąc po coś lepszego, a zmieniam bo poprzednie siorze daję a ona dopełnia dzieła wykonczenia rowerków, chociaz na krossie juz poprzestane, tylko modernizacja a w przyszłosci marze o Kross`ie A6 :)

 

Huhu niezły rowerek w tej cenie znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś kto ma cokolwiek pojecia o rowerach,wybieRZ sie z tym kims na giełde/rynek/komis i znajdź jakiś rower za 150-200zł z KONIECZNIE dobrą nieuszkodzoną ramą i (wedle potrzeby z amortyzatorem ale BEZ luzów które grożą wypadkiem!) i zaprowadź ten rower od razu do serwisu daj mechanikowi reszte co ci zostanie po kupnie i niech on wymieni to na co starczy(pewnie napęd ,olinkowanie,moze korby i opony itp),niech posprawdza połączenia,spawy,gwinty.Oczywiste jest że nie będzie to sprzęt jak nowy ze sklepu,ale jeśli trafisz na dobrego serwisanta i wybieRZesz nie najgorszy rower to na pewno bedzie to lepsze wyjście niz kupienie makrokesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem rower za 420zł przez chyba 5-6 lat i jeździłem malutko ale działa do tej pory no może dwa razy sie wkręciły tyle przerzutki w szprychy i odpadło pedało i oba pekły i koła sie scentrowały szybko ale i tak sie nieźle trzyma i był kupiony w normalnym rowerowym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...