Skocz do zawartości

[Warszawa] Codzienne ustawki - wspólne jazdy


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wiadomosc do swoich znajomych,częsc osób mi potwierdziła przybycie ale zobaczymy jak będzie.Obserwuje wpisy na tym forum i postanowiłem sam coś zaproponowac.Jeżeli masz ochotę to zapraszam,mozesz tez porozmawiac ze znajomymi z tego forum bo ja nikogo nie znam.A jak będziemy tylko we dwóch to tez polecimy na szczebel,dla mnie niema problemu,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że te dwie sprawy nie są jednak tak podobne jak mówisz: np. na rowerze toleruję jazdę z dwoma pedałami :P

 

lukas85- nie szkodzi, raczej się nie stawię. Wieczorem jeszcze obowiązki społeczno-kulturalne więc w ramach krótkiego wypadu pojadę co najwyżej z szosowcami na rondo.

A co do Twoich domysłów to słyszałeś żadna propozycja tylko przemyślenia filozoficzno-egzystencjalne :) (jeśli się mylę, a Ty masz rację to Ruda mnie poprawi:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak się pospieszy i za szybko skończy ;).

 

BTW, od kiedy nonszalancki znaczy włochaty?

 

 

Uchm - widzę tutaj wyższą szkołę jazdy - na włochatościach się ktoś rozkminia :icon_mrgreen:

 

Lukas, potwierdzasz powiedzenie o facetach... coś tam o głowach dwóch i myśleniu nie tą, co trzeba :icon_wink:

... albo ktoś musi Cię po prostu w tym Kampinosie zajechać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...