Skocz do zawartości

[trasy] W jakim wieku pierwsze 100km?


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm kiedy to było...? ładne parę lat temu na pewno...

przypuszczam, że miałem wtedy ok 18 lat..

na liczniku na koniec dnia widniał mi wynik 144km...

rower - scott timber (altus/sis)

trasa - z Krakowa przez Ojców, szlakiem orlich gniazd aż do Pustyni Błędowskiej.. droga powrotna przez dolinki podkrakowskie

 

ogólnie nie robię takich dytansów..

100 w normalnych warunkach przekroczyłem potem jeszcze raz...

a tak, to tylko na wyprawach rowerowych..

na codzień jeżdżę traski 50-60km, czasem do 80..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Planuje w tą sobotę pojechać 60 Km w jedna stronę na rozgrzanie jeździłęm po 25 KM na razie w Sobotę jade 60 km

Trzeba jeździć dla zdrowia póki ma się siłę i kondycje. Moi koledzy czasem się dziwią jak mi się chce tak jeździć ja odpowiadam wole jeździć na rowerze niż pić i palić tak jak wy ;] no i po tym zdaniu nie wiedzą co powiedzieć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam 16 lat i pierwsze 100km 2 lata temu najpierw łodź stryków i powrót, potem miasto i teren. W te wakacje planuje przejechać 5000km (obecnie mam 800) i mieć 7 wycieczek ponad 100 km i jedna ponad 150. Do 200km na mtb jeszcze się nie wybieram:P, ale w przyszłym roku będzie rower szosa to myślę że złame granice 250km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj żeby się nie przeforsować. 2x dziennie 6-7 razy w tygodniu w Twoim wieku to zabójstwo. Nastąpi wypalenie i możesz już nie wrócić do tego sportu z powodu problemów z kolanami, etc. Wiem, że 5kkm to magiczna liczba, ale bez przesady, jeździj dla przyjemności, czerp frajdę z jazdy, bo po takich 5kkm w 2 miesiące już możesz tej frajdy nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak miałem 15 lat i zazwyczaj jeździlem solo, bo nikomu sie nie chcialo isc na rower (rower to przecież nuda - bzdury). Byly to raczej przejażdżki po 30km, głównie pola, lasy i inne bezdroża. A 100km bylo w wieku 18lat na trasie Nałęczów-Kazimierz Dolny-Nałęczów-Lublin-Świdnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą stówkę zrobiłem w 3gim, więc chyba 16lat miałem jak dobrze pamiętam :)

 

A trasa była dosyć ciekawa :P Luboń - Poznań - Kórnik - Poznań - Luboń, a potem jeszcze chyba 2 albo 3 kółka na Malcie, więc wyszło 118km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...