Skocz do zawartości

[przerzutka przód] XT czy X-7?


Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ale podrozaly te XT, ja swoja rok temu kupowalem za 160 zl. Bralbym XT jednak, z prozaicznego powodu - wizualnie podoba mi sie o wiele bardziej od przysadzistego SRAMa. No i jest 50g lzejsza. A z moja przerzutka nie mam problemow juz od roku, wliczajac w to pare maratonow w blocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak nowy SRAM ale moja poprzednia 7.0 działała przyjemniej niż obecna FD-M971...

może właśnie ten inny prowadnik? w połączeniu z manetką z micro-indexem rewelacyjne połączenie. s XTR-em coś mi nie pasuje :/

to takie moje małe spostrzeżenie bo ani XT ani X-7 nie miałem okazji sprawdzić w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Srama x-7 na przodzie i jestem zadowolony :D Co prawda, prowadnica jest węższa, ale dzięki temu szybciej dokonuje przełożeń ;)

Z regulacją się trochę trudziłem (bo to był mój pierwszy raz), ale nie było tak źle. Teraz jest wszystko dobrze.

A z ocieraniem no to jest problem na ekstremalnych przełożeniach 1x9, 3x1. Na 2x9 jest dobrze, a na 2x1 to już łańcuch sam z siebie hałasuje, bo nigdzie nie ociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Postrzegacie Shimano przez pryzmat przerzutek nieShadow.

 

Zauważmy, że Shimano ma nowy patent,

który już niebawem wejdzie do grupy Deore,

w kolejnych latach zapwene do niższych grup.

 

Może porównujmy przerzutki Srama z Shimano Shadow,

inaczej takie wywody nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale podrozaly te XT, ja swoja rok temu kupowalem za 160 zl. Bralbym XT jednak, z prozaicznego powodu - wizualnie podoba mi sie o wiele bardziej od przysadzistego SRAMa. No i jest 50g lzejsza. A z moja przerzutka nie mam problemow juz od roku, wliczajac w to pare maratonow w blocku.

Jak droższe, skoro kosztują teraz ok. 90zł? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...