Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Zdzieszowice 23.05.2009r.


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi w historii cyklu Bike Maraton Zdzieszowice będą gościć setki zawodników praktycznie z całej Polski (choć w większości z południa Polski jak obserwuję). Ja osobiście żałuję, że na Opolszczyźnie odbywa się tylko jeden taki wyścig (przydałoby się jeszcze coś w Górach Opawskich), ale i tak zdobywanie Góry Św. Anny jest super frajdą. Zapraszam wszystkich bikerów w moje strony, do Zdzieszowic! Szykuje się znowu fajna impreza! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coprawda blisko mam ale nie zjawię się. dzień później jest II edycja crossmaratonu w Nowinach. bardzo fajna impreza a w planach mam objechanie całego cyklu.

w Nowinach na pewno będzie zabawnie. startującym w Zdzieszowicach życzę tego samego :)

za rok jeśli będę mial sposobność zjawię sie na pewno :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę! ;) Moje strony prawie (Opole). Trasa znana mi dobrze, ciekawe czy zmienią... Uwaga na zjazd obok amfiteatru - jest dość hardcore'owy - no i przez kamienie łapię tam prawie każdorazowo dziurawą dętkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zdradzić jakie oponki najlepiej wziąć? Pierwszy raz tam bede jechał i nie zabardzo sie orientuje jaki jest teren.

Z tego co mi wiadomo to troche na początku jest pedałowania po asfalcie... a co dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. miejscowy to ja do końca nie jestem, ale coś mogę powiedzieć, bo bywałem już nieraz w tamtych okolicach, a w zeszłym roku startowałem na MINI.

 

Trasa będzie mocno interwałowa: podjazd-zjazd, podjazd-zjazd. Podjazdy raczej krótkie i średniej długości, ale niektóre naprawdę do zapamiętania. Trasa rozpoczyna się długim asfaltowym podjazdem na Ankę, który szybko eliminuje ambicje debiutantów. W okolicach amfiteatru naprawdę szybkie zjazdy, miejscami singletracki. Sporo kamieni - może nie tak dużo jak we Wrocku czy w Boguszowie, ale też dość. :) Nie wiem jak to dalej na MEGA/GIGA wygląda, ale mogę zagwarantować, że trasa będzie bardzo widokowa i potrafi zachwycić. Niektórzy w tamtym roku radzili semislicki, miejscami jednak może przydać się ostrzejszy bieżnik. To tyle z mojej strony. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oponki proponujecie wz. z tymi zjazdami + asfalt?

Może szalone pytanie- ale czy da sie przelecieć na Flyweightach?

 

 

jechałem kilka dni temu tą traskę, jeżeli będzie sucho to mozesz jechac na 300gramach pod warunkiem ze bedziesz miał szczęście i nie rozetniesz balonów gdzies na jakimś kamieniu czy cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...