Skocz do zawartości

[stery] Chris King NoThreadSet


szbiker

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad i ja je zalozyme, tzn zalozono mi je, nie odczulem zadnej roznicy w porownaniu z poprzednikami.

Wyglad, faktycznie bardzo ladne :D , rowniez w malowaniu dla milosnikow dymku i rasta:

 

prod113111.th.jpg

 

Waga nie znowu taka super. Pierwsza rzecz do wymiany to ogromna, przeciezka stalowa sruba + top cup, wtedy duzo lepiej.

 

Co do trwalosci, to moze za pare lat cos w tym temacie.

Czy warte kazdych pieniedzy hmm moze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

mozą zamontowac do ramy przystosowanej do sterow polzintegrowanych stery zewnetrzne.

w ramach gianta byly kiedys głowki do sterów polzintegrowanych a ramy mialy stery zewnetrzne - do sterow byly dorzucane specjalne redukcje. byly to pierscienie z wieloma zębami, wkladane w gniazda w głowce i w to byly wprasowywane normalne miski sterow.

nie wiem na ile sensowne jest to rozwiazanie ale stery takie byly w ramie giant warp full suspension a ja tą rame uzywalem rok bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorry za odgrzewanie przysłowiowego kotleta :), i z to że to nie dział "kupię", Otóż poszukuje bieżni do tych sterów ( Chris King NoThreadSet 1 1/8" ) jak by ktoś miał do odsprzedania, bądź znał namiary na jakąś stronkę (co wątpię :( ) z dokładnymi wymiarami bieżni, byłbym "dozgonnie wdzięczny".

Edytowane przez klops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

klops Zamawiaj z Aspirevelotech, sama bieżnia 1 1/8 kosztuje 12$ a wyślą ci to listem za 3-4dolce, celnicy do takiej drobnicy raczej się nie przyczepią więc za max 50zł będziesz miał tą bieżnię w tydzień czasu.

sapek67 Pierwszego Krzysia kupiłem jakiś rok temu do streetówki SS non disc, wybór trudny bo jednak kwota spora ale miałem wcześniej doświadczenie ze sterami. Piasta boska, wykonanie, jakość, piękny dźwięk no i właściwości jezdne. Toczy się gładko niczym perpetum mobile a ciągnie od delikatnego ruchu korbą już.

Zafascynowany tymi piastami teraz do fourcrossówki kupiłem komplet, przód na 15mm i tył SS pod tarcze teraz.

Sprzęt nie dla każdego ale warty ceny. Piasty przetrwają pewno więcej niż zajawka niejednego ridera a w razie utraty zajawki stanowią niesamowitą inwestycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...