Skocz do zawartości

Masa Krytyczna w Świdnicy


rockrider

Rekomendowane odpowiedzi

Większość konkretnych bikerów udziela się na forum więc plakat chyba byłby na wyrost.

Co innego jeśli chcecie masę krytyczną w towarzystwie 10letnich dzieci i ich rodziców...- nic nie mam do tychże, ale wydaje mi się że powinno być bardziej młodzieżowo, luźno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyście mieli za mało ścieżek rowerowych? Czy kierowcy was olewaja :D ?

Konkretnie w jakimś celu czy żeby sie pokazać w mieście i przypomnieć o jednośladowcach ?

 

Wax, na ilu masach przytrafilo Ci się żeby były dzieci? :rolleyes: Wg przesadziłes troche ...

Nie mam dzwonka i światełek, a nie znam zwyczajów niebieskich w Świdnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie żartujcie z tą masą krytyczna nie będzie nawet 10 osób i sobie pojedziecie na wycieczke rowerowa ehh.

Poza nie wiem po co w Świdnicy masa krytyczna jak można bez problemów całą wzdłuż i wszerz objechać.

 

Masa krytyczna jest po to żeby zauważyć rowerzystów a jak będzie was 10 osób to średnio to widzę.

 

W Świdnicy nie ma co narzekać na jazdę rowerem można się bardzo fajnie i sprawnie przemieszczać więc po co masa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam niebieskich nie boję.

Ja sie boję moich kumpli z klasy, co beemkami mkną i maja rowerzystów za najgorsze zuoo...

A tak na poważnie. Z rynku... Nasze miasto jest taaaakie duże, że możemy w sumie przejechać całe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...