Skocz do zawartości

[Zlot Forum] Lista jadacych koleja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otrzymałem właśnie oficjalne potwierdzenie od znajomych :)

3-ech na 100% jedzie i możliwe że będzie jeszcze czwarty kolo ale nie jest jeszcze zdecydowany, coś tam wymyśla i marudzi,

jak wspomniałem wcześniej wszyscy będziemy wsiadać w gdańsku,

a tak w ogóle to czy mamy już ustalony konkretny pociąg?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

No to skoro nas taka "sila" to nie mam co bic piany i we dwa przedzialy sie pomiescimy...

 

A ciupas ten:

 

Gdynia Główna 04.06.09 21:34 D 56200 Pospieszny wagon bezpośredni, wagon sypialny, przesyłki konduktorskie za opłatą

Sopot 21:43 21:44

Gdańsk Oliwa 21:48 21:49

Gdańsk Wrzeszcz 21:53 21:54

Gdańsk Główny 22:01 22:04

Tczew 22:30 22:42

Laskowice Pomorskie 23:44 23:45

Bydgoszcz Główna 05.06.09 00:30 00:40

Inowrocław 01:23 01:25

Mogilno 01:52 01:53

Gniezno 02:16 02:17

Poznań Główny 03:03 03:07

Kościan 03:46 03:47

Leszno 04:07 04:08

Rawicz 04:32 04:33

Żmigród 04:51 04:52

Oborniki Śląskie 05:11 05:12

Wrocław Główny 05:40 05:55

Jaworzyna Śląska 06:56 06:57

Świebodzice 07:10 07:11

Wałbrzych Miasto 07:38 07:39

Wałbrzych Główny 07:51

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Nawet jeśli jechało by nas 9 osób, to nadal by się opłaciło brac grupowy... 300zł/9 osób = 33,3zł :D a nie 54zł, 52zł itd :D Jak by co, to 10'ta "osoba" zatrzasnęla się w toalecie na dworcu :(:002:

Hmmm... I to jest bardzo dobra koncepcja :P

 

Jestem za a nawet przeciw jak mawial prezydent...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem :)

 

Lista jadących: pogrubione nicki to osoby potwierdzeni na dany pociąg: liczba osób: 8 sztuk

1. IvanMTB,

2. KAZUMI,

3. Kubusiowa

4. Cybuch + 3 osoby

5. agenciara.

 

Gdynia Główna 04.06.09 21:34 D 56200 Pospieszny wagon bezpośredni,

Sopot 21:43 21:44

Gdańsk Oliwa 21:48 21:49

Gdańsk Wrzeszcz 21:53 21:54

Gdańsk Główny 22:01 22:04

Tczew 22:30 22:42

Laskowice Pomorskie 23:44 23:45

Bydgoszcz Główna 05.06.09 00:30 00:40

Inowrocław 01:23 01:25

 

 

PS: Cybuch jeśli to nie dla was problem to weźcie wyruszcie z wrzeszcza, ponieważ w Głównym jest zawsze więcej ludzi... do tego we Wrzeszczu peron jest wyżej i sprawniej wsiadziecie niż w Głównym bo tam trzeba się męczyć ponieważ jest bardzo nisko peron i niewygodne są wejścia do pośpiesznych... No i będzie nam łatwiej ustawić rowery w Głównym zrobi się ścisk taki że układanie rowerów będzie sprawiało problem... to takie info do przemyślenia :)

 

 

To tak załatwiam przewóz grupowy (mam nadzieję że się uda)

No ale ile przedziałów 2 czy 3???? Piszcie

każdy przedział 50 zł w jednym zmieszczą się 3 rowery o ile nie będziemy ich rozkładać tylko postawimy wzdłuż siedzeń... na siedzenie i na okno nie możne kłaść ewentualnie na górę na miejsce bagażu ale nie wiem jak to można tam upchnąć... jak ktoś ma receptę to niech przyśle ściągę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałam, mając ramę w worku nikt się nie doczepi że jest na siedzeniu, ba, nawet bez worka przewoziłam tak ramę... osoby zainteresowane grubymi dużymi workami proszę o info :(

ja proponuję dwa przedziały... żeby było raźniej w środku :)jest to pociąg nocny więc... im więcej ludzi w przedziale tym pewniej :)

a co z zaliczką na rezerwacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

No jesli jestescie przekonani ze 8 maszyn zmiesci sie do 2 przedzialow to dla mnie git. Minimalizacja kosztow rulezz ]:-> Ale nie wiem czy aby na pewno... Mozna zaryzykowac...

 

Hmmmm.... Chyba nie zaliczka ale cala dola podzielona na 8 :(

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubusiowa jak zwykle ma genialne pomysły :D

jak Ty to robisz ??!!

 

na upartego to moglibyśmy nawet z wami w Gdyni wskoczyć ale chyba w skm-kach nie będzie jeszcze darmowego przewozu rowerów więc odpada :D

sprawa oczywiście do obgadania i przemyślenia, dam znać co z tych naszych przemyśleń wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... całe rowery zajmują mase miejsca, przedzial jest dość wąski... nie wiem czy będzie gdzie nogi wyciągnąć :D więc kto może niech przygotuje się na odczepienie kół <_<

no i wypadaloby zrobić zrzutkę numerów telefonów, żeby się zdzwonić chwile przed przyjazdem ciapągu na stację. Będzie ławiej w odpowiedni wagon celować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

No nie wiem, nie wiem... Wydelikacone nosy Gdanskich Miastowych moga nie zniesc capiku ryby jaki zaczyna sie wraz z przekroczeniem granicy administracyjnej Wioski Rybackiej Gdynia :D:)

 

Krotka pilka...

2 czy 3 przedzialy?

Dopisywac sie ludziska i nie pisac ze "mnie wsiorawno".

 

Bo ze bilet bierimy zbiorowy to jasna sprawa...

 

Jak dla mnie niech beda 2 przedzialy. Damy rade tak czy inaczej :(

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze bym polecił by sprawdzić czy przypadkiem nie ma promocji na przewóz rowerów bo przedwczoraj kumpela wracała pociągiem z Helu do Gdyni i za bika zapłaciła 1zł bo rzekomo była jakaś promocja :)

A obezna wersja opłat za rower to jest 9zł?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja ale w osobowych od pt do niedzieli 1 zł

Pośpiechy mają jak na razie 9 zł płaciłam ostatnio w sobotę jak jechałam do Gdyni :excl:

SKM za darmo Gdynia - Gdynia Cisowa i ogólnie za darmo :)

 

 

OSOBOWY - 1 ZŁ

POŚPIECH - 9 ZŁ

SKM - 0ZŁ :D

 

JESTEM ZA 3 PRZEDZIAŁAMI :(

 

IwanMTB - 2 przedziały

KAZUMI - 2 przedziały

Kubusiowa - 3 przedziały

Cybuch (plus goście) - czekamy na opinię

agenciara - czekamy na opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tak bywa :D

 

PS Cybuch pomysł z peronem wyszedł z doświadczenia :D Często bywam w Trójmieście + rower i już nie raz wsiadałam z tych peronów i wysiadałam z pociągu, więc wiem jak jest kiepsko, a pociągi pośpieszne są niewygodne i wąskie, jeśli chodzi o przenoszenie roweru... jak ktoś mieszka w Tczewie i nie ma prawka to ciągle jeżdzi pośpiechem albo osobowym :D

 

Pozdrawiam :D

 

 

Mój telefon :D 0 505 35 39 65

 

Poczta na forum jak zwykle chodzi jak ciągnik więc zostawiam info tutaj :)

 

PROSZĘ O SMS-A LUB NA PW INFO Z WASZYMI NAMIARAMI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na nic nie jest za późno ^_^

 

Jeśli znajdzie się odpowiednie argumenty B)

 

Zawsze można zamówić kolejny ;)

 

PS Cybuch czekam na kontakt od Ciebie bo tylko twój tel jest mi nie znany :D

 

Info dodatkowe!!!

 

Wniosek o przejazd grupowy został przez Intercity odrzucony, bo do zniżki 50% ma prawo biuro podróży/ szkoła/ zakład pacy/ parafia/ zrzeszenie/ stowarzyszenie/ placówka opiekuńcza/

 

W kasie biletowej kobietka zapytała się ile nas będzie jechało, a nie z jakiej organizacji jesteśmy... Hmm kombinować trzeba dalej...

Niestety zwykła firma nie może mieć takiej zniżki. Czy ktoś ma może znajomych co prowadzą biuro podróży, bo nie mam pomysłu jak to rozwiązać...

 

Jeszcze do tego kręcą nosem na to że chcemy zarezerwować 2 przedziały bo Koleś stwierdził że rowery będą musiały być zapakowane jakoś, agenciara mówiła że ma w co zapakować zaś co z resztą? Trzy rowery mogłyby stać ale co z następnymi ? Mam czasem dość tych ludzi z Intercity... Facet mnie atakował, pewnie jest zły że nie wzięliśmy wagonu rowerowego, ale niech skacze sobie ja mam prawo wymyślać jak mam taki kaprys :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swój rower owinę w szary papier i będzie zapakowany, albo lepiej, okleję go folią bąbelkową :)

qrde, nie podoba mi się to że tak zaczynają wymyślać, wyjdzie na to że nie dostaniemy w końcu żadnych zniżek ani przedziałów i będzie taka kaszana że strach nawet o tym myśleć :)

wiecie co, a może by tak wbić się na jakiś towarowy i pojechać tak na dziko, zawsze o tym marzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...