Skocz do zawartości

[9650g] Santa Cruz Blur XC by Dornif


Dornif

Rekomendowane odpowiedzi

Zacisk ciężki, bo na dźwignię. Może go zmienię na śrubowy, z 10g poleci.

 

Tarcze to hope mono mini, raczej nie pro, bo są za ciężkie. I są czerwone, a pro chyba tylko gunsmoke?

 

Formula ma klamki aluminiowe...

 

No i wreszcie zdjęcia... Jak wracam do domu o przyzwoitej porze, żeby było jasno i fajnie, to wolę iść na trening niż robić sesję rowerowi :) Więc zrobię może preview przy sztucznym świetle, a jak w końcu znajdę chwile w weekend to zrobię plenerowe.

Edytowane przez Dornif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że f99 powinien ważyć z założenia dla 100 czy 105mm 99g. I tak waży większość egzemplarzy, przynajmniej jak się natykałem w rozpiskach na necie (Choćby u Nino).

Chris, a jak nie spytałeś, to już jest loteria- akurat trafiłeś zonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to będziesz chyba fruwał na maratonach <wow> :)

Na tych oponach to w góry co prawda nie wjedziesz, tego Rocket Ron to bym wywalił na GG, resztę na tym objeździsz, ale taki Karpacz na tym badziewiu bym już nie ryzykował.

Koronki 42-28? To widzę, że mocna noga na sezon będzie <_<

Stery Chrisa Kinga, mmmmm B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna 86g, druga 87g. Śruby 6g wg mojej (nie wiem, jak dokładnej) wagi.

Jak położyłem wszystko, suma się zgadzała, 179g. Cóż, jak to już mówiłem, loteria :)

 

Hamulce mogłby mieć jeszcze z 5-7g mniej, gdybym bardziej po chamsku skrócił kable, ale nie lubię takich "super-krótkich", imo źle to wygląda.

Edytowane przez Dornif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie detale w Foxie odrobinę psują efekt, ale ogólnie BARDZO dobry pomysł z czerwonymi dodatkami do tej srebrnej ramy. Jak Mendoza wspomniał, przydałoby się jednak trochę czarnego dla równowagi (pytanie tylko, gdzie?). Moim zdaniem absolutnie nie zmieniaj tego czerwonego siodełka - wybitnie pasuje do ramy i z miejsca definiuje rower jako maszynę do zabijania ;)

Edytowane przez goldbloom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad czerwonymi naklejkami do foxa, tylko one są dwukolorowe (czerwony i biały), a oryginalne są cieniowane. Zrobiłem symulację w photoshopie i efekt średnio mi się podobał. Musiałbym jeszcze np poanodować resztę "pokręteł" z foxów na czerwono, to w sumie może dałoby ciekawy efekt.

 

Mogę zrobić taką fotoszopkę jeszcze raz i wyrazicie opinie :P

 

Ach i siodełko jako nowe było w dużo bardziej ŻYWO-czerwonym kolorze, po dwóch latach użytkowania nieco jednak "zmarniało" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby "złamać" ten obrys, na przykład czerwonymi rogami?

Wtedy cała "góra" kończyłaby się czerwienią. Mógłbym też ew. wytrawić anodę z F99 i poanodować na srebrno.

Szkoda, że nie ma schwalbów z kolorowymi paskami w rozmiarze 2.1/2.0 :)

Albo coś jak tutaj, z czerw. bokami? obrazek

Edytowane przez Dornif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...