Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne 2g - pobawiłem się ze śrubą od top-cap'a i samym top-capem :)

Excel pokazuje - 10190g

 

Co do rurek i zejścia poniżej 10kg to będzie ciężko, z tego względu, że obecny mostek nie należy do super ciężkich..., a dwa że plany co do rurek co chwile się zmieniają. Póki co największe nadzieje pokładam w sztycy :) Ale to w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał powiedzieć i byłoby to pewne to bym powiedział.

Wojtek - możesz się zdziwić. Póki co pokładam nadzieję w sztycy.

 

A wczoraj zauważyłem że nie mam jednej śruby KCNC w korbie - także przyłączam się tym samym do bikerów którzy uważają że KCNC to shJEt. 2 komplet poszedł do piekła...czas zainwestować w coś lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rower przytył o 4g :) -> śruby Ti do koronek korby z ProBolt'a. Komentarz ? - F*ck KCNC ! :)

Niby tytan ale są cięższe od KCNC bo są dłuższe kominy, śruba się wkręca na maxa, a nie tak jak w KCNC na 1/2 zwojów a u niektórych nawet mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifi no i po co cwaniakujesz ? Wiadomo, że jest cięższy, ale przy tym wytrzymalszy i śruby z kominami są o wiele dłuższe niż te z KCNC.

Myślałem jednak, że zestaw Ti będzie cięższy o 2g a jednak jest cięższy o "aż" 4 <_<.

 

 

eh co za szkooda i bedziesz teraz wolniejszy o 0,0000000000000000000001 sec na 100kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwolę sobie przypomnieć, że to jest dział Mania Lekkości, więc posty powyżej są po prostu nie na miejscu. Jak was każdy gram nie interesuje, to po co się wypowiadacie?

 

@rower

Tak, uciekaj z wagą dalej, siedzę Ci na ogonie :) 170g przewagi masz a ja zero funduszy na jakiekolwiek zmiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koledzy" na górze chcą być mądrzy i wnieść do dyskusji coś ważnego...pozwól się im spełnić Ciastkorz.

 

Ja uciekam i będę uciekał :) bo już mam plany które lada moment będą zrealizowane. Może nic wielkiego, ale póki co funduszu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...