Skocz do zawartości

[okulary] Arctica S-50


MIC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też mam S-50. Są leciutkie, ergonomiczne, wcale ich nie czuć gdy się w nich jeździ po prostu świetne. Niestety upadły mi dwa razy na chodnik czego skutkiem było zmasakrowanie szkiełek. Szukałem w necie samych szkiełek ale nie znalazłem :/ Jeżdżę w porysowanych :/ (z kropką na prawym oku)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam prośbę do MIC`a albo innego użytkownika tych okularków, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak jest z wentylacją, czy są jakieś kanały, którymi powietrze dostaje się w okolice oka. Mam wieczny problem z tym, że jeżdżąc w okularach (mam jakieś accenty) wiatr nie wysusza mi okolic oczu i pot się do nich dostaje. A może polecicie mi inne z dobrą klimą :ermm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej trudno o takie okulary ... S-50 nie posiadają czegoś takiego, ze względu na to, że mają chronić przed promieniowaniem, owadami- no i przed wiatrem jakoś dziwnie bym się czuł gdybym jechał w okularach i by mi wiatr wiał. Szukaj czegoś innego s-50 nie posiada żadnych otworów do wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Już używam tych okularków ponad rok. Moim zdaniem to naprawdę świetny wybór :) Jedynym minusem jest to, że jednak szkiełka po upadku szybko się rysują. I tu pytanie, gdzie można aktualnie dostać do nich same szkiełka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moich też to nie przeszkadza na razie, ale myślę, że jeszcze ten sezon i zacznie przeszkadzać :) Także wole kupić to nie jest duży koszt a się przyda, znalazłem wymienne szkła arctica w matrixie, ale niestety do modelu s-50 nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Czy ktoś może wie gdzie dostane w Poznaniu okulary Arctica ?

Odrazu dodam, że wysłałem email z zapytaniem do producenta odnośnie dostępności tych okularów. Dostałem odpowiedź, że powinny być dostępne w lepszych sklepach sportowych ¬¬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...