Skocz do zawartości

[oswietlenie] bocialarka


Pulse

Rekomendowane odpowiedzi

coraz szybciej robi sie ciemno, wiec bocialarka wraca do uzycia.

Ostatnio mniej jej uzywalem, ale wczoraj zrobilem dluzsza, wieczorna

wycieczke. Jazda ponad 30km/h na szutrach bez problemu, wszystko ladnie widac.

Komfortowa jazda w nocy. Nadal podtrzymuje 100% zadowolenia.

Jedyne ale to ladowarka (ta tansza nie automatyczna), ktora jest

wolna, delikatna i siermiezna, ale laduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się:

 

Też jestem zainteresowany Powerledem, ale na zdjęciach widać, że bardzo skupia. No i jakoś nie powala w porównaniu do Pavy, która jest sporo tańsza, nie wspominając o Bocialarce.

 

No ale zdjęcia zdjęciami - czy ktoś ma jakieś praktyczne doświadczenia z jazdy w terenie z Powerled lub Pava vs Bocialara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tygodnia temu kupiłem Powerleda i jestem bardzo zadowolony. Wczoraj z dwoma kumplami zrobiliśmy ok 50km po ciemaku, mieliśmy dwa Powerledy i jeden zestaw halogenow sigmy ale nazwy nie pamiętam. W środku lasu widać absolutnie wszystko co potrzeba, począwszy od przedniego koła, aż do najbliższego zakrętu. Na znanych mi ścieżkach pozwalałem sobie na przyspieszanie grubo powyżej 30 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle, ale czy testowałeś samego Powerleda? Bo jeżeli doświetlał cię drugi i jeszcze coś tam mieliście, to nic dziwnego że ciemno nie było :D.

 

Pytam bo nie chcę powtórzyć błędu z Cateyem - uległem magii marki i się zawiodłem. Świeci nawet dość mocno (HL-EL450) ale tak skupionym promieniem, że jest nieprzydatny w terenie. Odczułem to na własnej skórze (jeszcze mnie bark boli ...) i nie mam więcej zamiaru, więc HL idzie na kask i już stamtąd nie wraca.

 

Chodzi też o to, że w cenie zestawu Powerled Pro (a ten mnie interesuje) mam dwie Pavy, które robią niezłe wrażenie w testach Dominika.

 

Ewentualnie dwie Bocialary ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle, ale czy testowałeś samego Powerleda? Bo jeżeli doświetlał cię drugi i jeszcze coś tam mieliście, to nic dziwnego że ciemno nie było ;).

 

To ja byłem z tym drugim powerled'em. A to co jeszcze tam było sigmy to zestaw: mirage evo i evo x z aku nipack.

Heniek prowadził pierwszy. Znikał za zakrętem i nic go nie ograniczało, żeby koło godziny 24 lecieć po lesie ponad 30 km/h po nieznanych do tej pory ścieżkach.

Testuje powerled'a od czerwca na razie minusów brak. Testowany ciemną nocą w lasach na mazurach i w Puszczy Białowieskiej.

Gwarantuje, że nawet z jednym powerled'em w lesie nie jest ciemno :)

Edytowane przez Aranau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

metodą prób i (drogich) błędów doszedłem do zakupu bocialarki. i jestem bardzo zadowolony. proporcje między ceną a działaniem są wg mnie bardzo dobre.

 

gdyby ten sam sprzedawca miał inne lampy rowerowe na wydajniejszych diodach i kosztowałyby dwa razy więcej niz bocialarka - to bym takie kupił.

co do samego sprzedawcy - teoretycznie nie ma się do czego przyczepić. a rzeczywistość? prosiłem o informację kiedy towar zostanie wysłany - żeby jego odbiorca (nie byłem nim ja) wiedział kiedy spodziewać się paczki. niestety żadnego maila nie otrzymałem. po drugie wypadałoby wystawić komentarz skoro ja to zrobiłem jako nabywca... kontakt mailowy ze sprzedawcą ogólnie jest hm.... kiepski - kiedyś wysłałem dwa zapytania w sprawie bocialarki i oba maile pozostały bez odpowiedzi... komentarz ze względu na pełne zadowolenie z produktu wystawiłem jak najbardziej pozytywny, ocena sprzedawcy a to on jest bramą do sprzedaży - ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłem o informację kiedy towar zostanie wysłany - żeby jego odbiorca (nie byłem nim ja) wiedział kiedy spodziewać się paczki. niestety żadnego maila nie otrzymałem. po drugie wypadałoby wystawić komentarz skoro ja to zrobiłem jako nabywca... kontakt mailowy ze sprzedawcą ogólnie jest hm.... kiepski - kiedyś wysłałem dwa zapytania w sprawie bocialarki i oba maile pozostały bez odpowiedzi... komentarz ze względu na pełne zadowolenie z produktu wystawiłem jak najbardziej pozytywny, ocena sprzedawcy a to on jest bramą do sprzedaży - ....

Dokładnie, z kontaktem jest kiepsko. Samemu ledwo co udało mi się raz dodzwonić.

O komentarzu to już nie wspominam, wiele wiadomości z allegro pozostało bez odzewu. Wystarczy spojrzeć na wystawione przez niego komentarze.

 

Jeśli chodzi o samą latarkę to nie mam najmniejszych uwag.

Edytowane przez Patryke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadałoby wystawić komentarz skoro ja to zrobiłem jako nabywca... kontakt mailowy ze sprzedawcą ogólnie jest hm.... kiepski

Odnośnie kontaktu mailowego, zadałem pytanie przez formularz Allegro, Zadaj pytanie; byłem zaskoczony, po minucie miałem maila z odpowiedzią. także polecam ten sposób pisania maili. Zawsze miło jest dostać maila z wiadomością o nadaniu przesyłki. A odnośnie komentarzy, wiele sklepów na allegro wystawia je zbiorczo np raz w tygodniu. Przyznam na początku zależało mi na komentarzach, obecnie sam się z tym nie śpieszę jako kupujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kontaktu mailowego, zadałem pytanie przez formularz Allegro, Zadaj pytanie; byłem zaskoczony, po minucie miałem maila z odpowiedzią. także polecam ten sposób pisania maili. Zawsze miło jest dostać maila z wiadomością o nadaniu przesyłki. A odnośnie komentarzy, wiele sklepów na allegro wystawia je zbiorczo np raz w tygodniu. Przyznam na początku zależało mi na komentarzach, obecnie sam się z tym nie śpieszę jako kupujacy.

Ja niestety nie miałem tej przyjemności :thanks:

Co do samych komentarzy to masz rację, jak ktoś mi nie wystawi czy coś to coraz mniej tym się przejmuję BTW powinno być tak jak na eBay, komentarze wystawia tylko kupujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...