Skocz do zawartości

[filmy] Ostrokołowe filmy


Yukon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie jaram.

 

Jeżeli komuś więcej frajdy sprawia ruletka czy uderzę dziecko kierownicą w głowę przy prędkości 10km/h, niż tasowanie się na skrzyżowaniach z samochodami to radzę się zastanowić.

Na ulicy narażasz przede wszystkim siebie, kierowcy samochodu po zderzeniu z rowerzystą nic się nie stanie, a jak dziecko dostanie strzał rowerem, to może nawet zginąć.

 

Z drugiej strony przy takich umiejętnościach to lepiej na ulicę nie wyjeżdżać :D

I super rasowo ma ktoś bycze zamontowane :sick::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tad3k, człowieku czy ty zawsze musisz się do czegoś przyczepić ? masz jakąś potrzebę zaistnienia (jeszcze jakbyś pisał z sensem, to ok..)? Tam Ci nie pasują kiery od bmx'ów, tu znowu coś kombinujesz, jak niby tutaj jest większa szansa, że zrobi komuś krzywdę ?

Szansa jest taka sama jak jadący samochodem człowiek może wjechać w przechodnia, owszem jest - ale znikoma.

 

Wiem, że jest zimno ale zamknij komputer i wyjdź z domu pojeździć, może to zrobi ci lepiej.. :down: :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pajaców jeżdżących po manufakturze - mam ich za pajaców. a ty się tadek zastanów gdzie łatwiej komuś zrobić krzywdę jadąc na rowerze - w centrum handlowym pełnym ludzi którzy NIE SPODZIEWAJĄ SIĘ ROWERZYSTY BO SĄ W PIEPRZONYM CENTRUM HANDLOWYM czy może na ulicy gdzie jest miejsce roweru? już? no.

 

a co do kierownic - tak też jest wygodnie, nie każde ostre musi być torówką z barankiem i nei wszyscy mają ochotę jeździć cały czas pokurczeni w dolnym chwycie z jajami zgniecionymi od zbyt wysoko ustawionego siodełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...