Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

Czy według Was osoba wysportowana, ale jeżdżąca na rowerze góra 2 razy w tygodniu po max 20 km jest w stanie bez wcześniejszego specjalnego przygotowania przejechać 200 km w ciągu 1 dnia?

 

^^ Kolego bzyko co to jest za sakwa i jak to jest mocowane?

 

Raczej nie, ale zależy jeszcze co dla Ciebie oznacza osoba wysportowana. Czy jest to pytanie czystoteoretyczne, czy może ktoś Ciebie chce wciągnąć w taką przygodę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś wysportowany w sensie że biegasz 20km co drugi dzień i będziesz jechac po płaskim asfalcie, a dzień będzie dłuuuugi i wcześniej nie odpadną Ci 4litery od nieprzyzwyczajenia do długotrfałego siedzenia na siodełku to może dasz rade. Zrób najpierw pierwszą 100, a potem zwiększaj dystans jak Ci radzi tomek040982. Podsumowująć: Pieniędzy bym na Ciebie nie postawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

^^ Kolego bzyko co to jest za sakwa i jak to jest mocowane?

To jest jak już ktoś powiedział sakwa Crosso - mocowana od góry na dwóch hakach, a od dołu na jednym.

 

 

 

Czy według Was osoba wysportowana, ale jeżdżąca na rowerze góra 2 razy w tygodniu po max 20 km jest w stanie bez wcześniejszego specjalnego przygotowania przejechać 200 km w ciągu 1 dnia?

Jak masz mocną psychę i pod tym kątem się nie poddasz to teoretycznie tak, ale na drugi dzień możesz zapomnieć o normalnym funkcjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie imponuję nawet sobie maksymalną długością trasy, ale za to przeleciałem ją w przyzwoitym tempie. 126km, średnia 34,6 (we dwóch, szosówkami)

 

No za to średnia jak najbardziej imponująca. Przynajmniej w moim odczuciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z 6 czerwca.

~192km strzelone. W stronę Helu 6h z haczykiem, z powrotem już szybciej bo 4h 15min. Spaliłem się jak kurczak na grillu, cóż że słońce i upał, na co mi był olejek, tan lines gotowe

 

post-158445-0-57165200-1435261619_thumb.jpg

 

A na lipiec planowane 400 Gdańsk-Toruń-Gdańsk :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...