Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

no to jest nas dwoch czekajacych na autoryzacje :voodoo:

dokladniejsze podsumowanie wiec, jako ze brakuje edycji postow <_<

 

data: 25.08.2009

trasa: ~ http://www.bikemap.net/route/296416

dystans: 240.12km

czas: 7:57

srednia predkosc: 30.19km/h

sredni puls: 132ud

 

zeby nie zmrok to bym cisnal do 300, ale nie planowalem tego wiec nastepnym razem przygotuje sie konkretniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna trasa. Szczególnie górzysty odcinek z Wiżajn do Gołdapi. Powodzenia przy kolejnych.

 

Byłem w tym roku na mazurach i chciałem się wybrać z Węgorezwa do Gołdapi ale po drodze gdzeiś zabłądziłem (a zabłądziłem bo jechałem tak jak mi znaki pokazywały xDD ) i po prawie 2godzinach jazdy po lesie kolarzówką znalazłem cywilizacje i ludzie mi pomogli i odradzili mi wyjazd dalej za Gołdap bo mogą Rosyjscy żołnierze mnie zwinąć xD I moje pytanie: Czy rzeczywiście mogą mnie zgarnąc jak w lesie podjadę za blisko granicy? xD

A trasa wygląda super :) w przyszłym roku ją wypróbuje :D;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby rosyjscy żołnierze Cię "zwinęli" musiałbyś przekroczyć granicę co na kolarzówce jest bardzo mało prawdopodobne z racji jakośći dróg. Jednak gdybyś był pieszo szanse na nieświadome przekroczenie granicy w tamtym rejonie drastycznie rosną ( często nie bedąc obeznanym nie widać jakiejkowiek różnicy ). Miałbys około dwu-tygodniowe wakacje w Kaliningradzie :) .

Inna sprawa, że okolice między Gołdapią a Węgorzewem to w większość "koniec świata". Czas tam się zatrzymał co najmniej kilkanaście lat temu i zwiedzanie tych terenów jest wspaniałe. Gorąco polecam.

Dodać warto, że na przebywanie w pasie granicznym trzeba mieć pozwolenie ( nie licząc oczywiście mieszkańców, rodziny itd. ) więc jeśli nie rosyjscy żołnierze to polska straż graniczna o ile będzie wredna może Cię podręczyć. ( tak było jeszcze kilka lat temu, czy teraz też sprawa tak wygląda nie mam 100% pewności ),.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez probelmu nmogę się wybrać pod godłap? Czy może załatwić sobie pozwolenie a przebywanie na pasie granicznym tak na wszelki wypadek? Mieszkam 500m od granicy (PL-UA) i jutro pójdę do straży granicznej (ich siedziba jest 100m od mojego domu :P :P ) i od nich się dowiem co i jak z tym pozwoleniem ;) Już raz błądziłem po lesie bo jechałem tak jak znaki pokazują i nie zdziwił bym się gdybym zobaczył te słupki graniczen czy jak to się tam nazywa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A ja jestem obrazony, moze moje 250,62km nie jest to jakies wielkie halo, ale na liscie mnie nie ma, mimo ze jakos w lipcu o tym wspomnialem :D

http://klosiu.bikestats.pl/index.php?did=206496

 

Obrażony możesz być tylko na siebie samego > wróć do swojego postu zobacz co napisałeś, a może się dowiesz czemu nie ma Ciebie w rankingu ;)

 

Update będzie jutro wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

tak dzis wyjechalem se na 100 i to nie wiedzialem czy bede mial sile jechac, w sobote na maratonie bylem i jeszcze troche odczuwalem. anyway jechalo sie tak fajnie ze zamiast 100 wyszlo 240.12km :P

 

czas: 7:57

srednia predkosc: 30.19km/h

sredni puls: 132ud

 

pomyslalem ze fajnie by bylo w rankingu sie znalezc :D

 

Byłeś na 103 pozycji w nieoficjalnym rankingu :) Obecnie pozycja 75 :P - oficjalnie :P

 

 

maxc.th.jpg

 

Założyciel pierwszego takiego wątku - Sauron wylądował obecnie na setnej pozycji... suma wszystkich przejazdów 30557,04km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykręciłem 304 km z lajtową średnią 23,48 km/h, trochę poprawiłem swój dotychczasowy wynik. Wyjechałem o 4.30 rano, wróciłem o 20.30, w sumie na przerwach wyszło sporo bo w drodze zaskoczyła mnie burza, 1 h sobie przeczekałem bezczynnie na przystanku autobusowym. Za rok atakuje 400 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...