Skocz do zawartości

[rower] Iron Horse MKIII Comp


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę teraz tego trafić ale na jakimś hamerykanckim forum wyczytałem, że do IH był specjalnie ustawiany Porpedal w tych Floatach R, tak żeby optymalnie działał z DW-Linkiem.

I to ma jakiś tam sens, bo w R nie można wyłączyć PP. Ale w takim RP23 możesz ustawiać platformę jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale niektorzy lubia jak im full pod tylkiem sztywnieje, co-nie Rulez

Tak, HorstLink a nie DWLink :rolleyes: i sztywnieje na asfalcie czy innym gładkim , a nie na na wybojach :)

 

Ponadto zmulający Propedal to nie Brain ;)

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dw linka ma jeszcze hm, turner, ferrari i... ibis? :) on jest drogim cholerstwem? :)

jest jeden na zbyciu.

I jeszcze Pivot jest z DW-Linkiem:

http://www.pivotcycles.com/mach5.php

Ale chyba nawet droższy od Turnera, a do tego moim zdaniem paskudny :)

 

A tak z planów na przyszłość, zaciekawił mnie nawet Haj Definiszyn model ;)

Edytowane przez Janisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, albo nie umim znaleźć, albo nie podają w jakiej specyfikacji chcą go ożenić za 11 klocków.

Samarama w US jest za dwa i pół tysiąca baksów, więc nawet kusząco...

... wiem - wychodzi ok 7,5 tys. jednak do tego trzeba doliczyc przesylke - nie wiem ile, no moze tanio to 100-200 zeta. no i jeszcze wujek albo ciotka w stanach przydaliby sie byc - co by cla nie placic. jesli sie wpadnie to cena rosnie o ile? w sumie chyba clo i podatek ok 30 procent... wtedy juz robi sie srednio ciekawie czyli pod dyche w zlociszach.

ja bym porownal ceny santy w polsce (najnizsze chyba na swiecie) i ceny ibisa - czyli blur lt karbon vs ibis mojo. tu juz chyba sie stosunki wyrownuja, z korzysca dla santy bo jest w polsce znana. za lt karbona chilecki chce ponad 7 klockow ten sam skok. niestety nie ma ibisa alu - zapewne bylby tanszy.

sugerowalem rulezowi ze moj jest na sprzedaz - no ale on nie chce oczonego niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez, a myślałeś o czymś takim?

Nie jest tak całkiem dobrze oceniany, w dodatku rama swoje waży , a ja już latka mam :)

no ale on nie chce oczo######nego niebieskiego

Ramy nie chciał bym raczej przemalowywać.

 

Właśnie, a jak jest z przemalowaniem takiej ramki? Wykonalne czy można zapomnieć?

Wykonalne, przecież rama jest malowana, jednak trzeba dobrego fachowca, żeby na tylu załamaniach powierzchni zacieków nie narobił.

Można te zedrzeć lakier - tak jak Spec Saussera, wtedy będzie orginalny carbon :verymad:

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a jak jest z przemalowaniem takiej ramki? Wykonalne czy można zapomnieć?

 

Jak możesz to podrzuć na priv jaka cena Cie interesuje za ptoka ;)

przemalowanie jest możliwe - dlaczego nie? na mtbr w poddziale ibisa jest ciemnozielony ibis, producent ramy wsparł nawet projekt firmowymi naklejkami, oczywiście bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby jak ma być oblatany jak pilota ni ma? :)

 

20 marca ostatni wyjazd snowboardowy to i przygotowania idą w tym kierunku...

Zresztą co tu się tłumaczyć - będzie oblatany jak to zrobię i już :)

 

A jeszcze w związku z inną opcją, nie wiem czy i tej ramy nie wystawić na sprzedaż...

 

Rulez - specjalnie dla Ciebie zapożyczę wagę kuchenną i jutro zrobię co trzeba.

Edytowane przez Janisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była rozważana przez chwilę ale nie chcę się zachowywać jak baba, która co 15 minut zmienia koncepcję - zostaje kucyk i już :icon_wink:

 

Rulez, małe pytanko do Ciebie - sam serwisujesz Mineciaka czy dajesz do jakiegoś warsztatu.

Coś mi się zdaje że mój coraz bardziej tępy się robi - jakby za duże tłumienie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...