Skocz do zawartości

[rower] Iron Horse MKIII Comp


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nowy Kucyk łoblatany :D

To znaczy prawie, bo 26 km w siodle (łoj, zadek boli...) a 4 z buta, oto dlaczego:

dsc01731280x850.th.jpg

 

dsc01741280x850.th.jpg

Ale za to stworzyłem nową prze... sztycę z regulacją :D

dsc0175850x1280.th.jpg

 

Dobrze że haki dawali w nadmiarze do ramy, to i było co założyć więc śmiga sprzęt dalej. Ale jednak Tajwan to Tajwan :voodoo:

Edytowane przez Janisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjuning optyczny i wagowy :P

Bez haka jest jakieś 10g lżej, a łańcuch to dodatkowe -280g. Że już nie wspomnę o złotej spince... :icon_mrgreen:

 

Akurat jechałem przez przecinkę i lekko dokręcałem. Nawet zauważyłem że jakaś grubsza gałąź wystrzeliła spod przedniego koła, ale przez myśl mi nie przemkło że może się rzucić na tylną przerzutkę... Chrupnęło, stuknęło i finito.

Przerzutka przetrwała bez najmniejszego urazu, nawet się franca nie rozregulowała. A już miałem cichą nadzieję, że trzeba będzie jednak kupić X0 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

scie sie chopy rozpisali ;)

2szt Konikow na forum a tu 8 stron do przeczytania

 

rok prawie juz minal od ostatniego wpisu,wiec najwyzszy czas uzupelnic dzienniczek :D

bo tu same zmiany !

wiec po kolei...

oczywiscie wylecialy Highrollery ,przednia nawet sie buja na Allegro,ale zamiast upatrzonych Fat Albertow ,pojawily sie WTB.Weir na przodzie i Moto na tyl.Obie w wersji Race kupione za mlaka.

osz F**k jak to jezdzi :thumbsup: Weir faktycznie szybko zapycha sie blotem ,ale mimo to trzyma ! i to lepiej niz czysty Roller .Moto na tyle tez spisuje sie super.Dosc powiedziec,ze jeszcze ani raz sie nie zagrzebalem i ani razu nawet kolo nie zabuksowalo .

Recon tez odlecial :D w sumie tez jeszcze na Allegro :D

zamiast tego dorwalem czarnego Talasa '10 140 RLC :yes:

no i w koncu podjechalem do konca taka sciezke co musialem z buta robic.wajcha na 100 i jadziem .pol obrotu a jaka roznica :thumbsup:

prawde mowiac mam go od 2 tygodni wiec nie do konca umiem go jeszcze ustawic ,ale jestesmy na dobrej drodze zeby sie dogadac

przy okazji pojawily sie Hopy.15QR z przodu.

prawde mowiac jakos nie czuje roznicy w sztywnosci ,ale za to jak wyglada :D

no i ten terkoczacy tyl.wypas

 

w zimie wymienilem lozyska korby.prawe bylo jeszcze w dobrym stanie,ale lewe prawie calkiem sie rozpadlo.w Enduro wolaja za koplet 20$ wiec grzech nie wymienic

przy okazji wymienilem wszystkie lozyska w zawieszeniu,ale raczej profilaktycznie niz faktycznie potrzebnie.leza teraz w woreczku "na wszelki wypadek"

 

no i tyle.

Sprzedales Janislaw ta 17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Można dostac hak do przerzutki do IH 6Point6 w Polsce ?? Pytam się bo do ramy dostałem tylko jeden (który notabene jest już lekko skrzywiony) a zapasowy hak wypadałoby posiadac...są haki do Sundaya ale po pierwsze są inne po drugie kosztują majątek. A może są jakieś haki z innych brandów które sa podobne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Z angielskiego ebajca bedzie chyba szybciej i w sumie na jedno wyjdzie kosztowo...

 

Niestety... Mialo sie stalke to byl jeden hak na cale zycie, teraz trzeba sie wykosztowywac na aluminiowe wynalazki :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Mam pytanie: czy tylny trójkąt w mkIII jest cieniowany?

 

Zastanawiam się czy kupić http://www.allegro.pl/item1079558091_iron_horse_mkiii_elite_no_trance_reign_blur_enduro.html i martwi mnie trochę ten wgniot (zdjęcie 2gie od dołu). Przy okazji jak myślicie, ile warto dać za tą ramę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy cieniowany czy nie, ale na fotce bardziej wygląda jak szlif niż faktycznie wgniecenie od uderzenia... Bardzo groźnie to nie wygląda.

Co do ramki z allegro - widać że nie była jakoś szczególnie oszczędzana, w stanie jak na zdjęciach dałbym max 1700-1800zł.

Z pozytywnych rzeczy to fakt że jest to rocznik 2008, w mojej opinii sporo lepiej wykonana niż nowsze - lepszy lakier, wykończenie poszczególnych elementów.

 

Aha, no i gość też przyciął w ciula z wagą tej ramy - moja 17" z damperem i miskami sterów miała ponad 3kg, więc wątpię żeby 19" była lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...