Skocz do zawartości

[rower]Centurion Cross Line 300 - nowe foty


Caze

Rekomendowane odpowiedzi

zauważ, że kolega kopaczus robi Sobie tzw Jaja z założyciela tego tematu, który napiera ortografami jak gnojem na polu!

Zauważyłem :D

Jednakże takim to trzeba łopatologicznie wytłumaczyć w czym tkwi problem, co by się z początku od razu nie zrazili do naszego zacnego forum i jajcarskich osobistości :) Po prostu dwie strony wątku, który bynajmniej nie zalicza się do rowerowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu baterii naładować

a co do wątku to rzeczywiście ostatnie 5 postów jest niewiele wnoszących ale powracając do tych obręczy to ile kosztują

 

 

sam se sprawdziłem wiecie co a jak już proponujecie części to mogą one być tańsze jak cały mój rower co

takie propozycje co są klasę lesze a nie najlepsze na rynku co ;]

 

sztyce lepiej sztywną czy amortyzowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej z calym szacunkiem do autora tematu ale ty czlowieku chyba masz demo internetu skoro nie mozesz znalezc specyfikacji roweru :)

 

RAMA Cross Basic, AL 6061

DAMPER

AMORTYZATORSR Suntour SF8-Nex-700, 50 mm, Lockout

STERYTH No.10

MOSTEKProcraft AL OS Pro 17°

KIEROWNICAProcraft Flat Comp

HAMULCETektro MT14

DŹWIGNIE HAM.Tektro RS360A

PRZERZ. PRZÓDShimano Alivio

PRZERZ. TYŁShimano Deore

DŹWIGNIE PRZERZ.Shimano Alivio Rapidfire 3/8

KASETAShimano HG40

LAŃCUCHShimano HG40

MECH. KORBOWYShimano Alivio

OBRECZEAlex Adventurer

PIASTA PRZÓDShimano Alivio

PIASTA TYŁShimano Alivio

OPONYPogo Kardung-La 700x35C w. Reflex Stripes

SIODŁOCenturion Cross

SZTYCAProcraft SP-600, Ø27.2 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że co poniektórzy mają polewke prawie jakbys zamiescił foty makrokesza. Może jak kupisz sobie xtry, crossmaxy, to bedziesz traktowany bardziej na serio...

 

Na poczatek proponuje kupić pedały zatrzaskowe np. Shimano M520, może nie będzie lżej, ale za to bardziej efektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was staram się być na równi z wami dopiero zaczynam a na rower wydałem tyle że jak z kimś gadam to się na mnie dziwnie patrzy dajcie mi czas poza tym marokesz kosztu 200 a nie 1900zeta

spróbujcie mnie zrozumieć co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak myślałem że najlepiej będzie zainwestować w SPD (czyli pedały jeśli źle to nazywam) możecie mi przybliżyć idee tego "wynalazku"? czy muszę kupić specjalne buty żeby w tym jeździć jak to się zakłada jak zdejmuje czy jeśli buty muszą by specjalne to mogę też jeździć w zwykłych?

a odnośnie opon to poprosze o linki (ewentualnie adresy) a nie same słowa ja jestem laik więc jak nie pokażesz to se nie poradzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie ma czegos takiego jak dysleksja...tj wymysl niepowaznych ludzi

po 2 jezeli chcesz byc traktowany powaznie to najpierw szukaj w necie a pozniej pytaj na forum o ile nie znajdziesz tego w forumowej szukajce bo zachowujesz sie ... n/c nie wspominam o ortach ;)

po 3 nieistotne za ile masz rower tylko ile dla ciebie znaczy i jak duzo swojego zycia mu poswiecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty weź mi nie pier***l ;) że nie ma czegoś takiego jak dysleksja bo borykam się z nią odkąd nauczyłem się pisać

i wiesz co ci powiem wcale ni chce jej mieć SETKI dyktand jakie pisze DZIESIĄTKI wizyt u psychologa to takie męczące a wolałbym wyjść na rower :P

wracając do mojego poprzedniego postu no możecie coś napisać odnośnie?

 

No foty siodła jak obiecałem

Pierwsza nie wyraźna :D

pbpic2475247.jpg

 

Najlepsza fotka jaką udało mi się zrobić w krótkim czasie

pbpic2475235.jpg

 

a tutaj z drugiej strony :)

góra

pbpic2475242.jpg

dól

pbpic2475243.jpg

 

ważyłem je bardzo prymitywną wagą kuchenną a że jej nie ufałem to zważyłem też szklankę wody i ważą mniej więcej tyle samo ale nie mogę za to poręczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy ile chcesz wydac bo szczerze mowiac to kazda czesc moglbys wymienic na lepsza i lzejsza przy stosunkowo niewielkich nakladach

 

na 1 rzut powinny pojsc spd detki i opony + wszystkie niefirmowe komponenty dlatego ze to one zwykle sa kowadlami

 

i kolego Caze - troszeczke kultury bo to nie jest podworko i ani wiek ani inne rzeczy cie nie usprawiedliwiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu na razie wstrzymałbym się z zakupami. Moze na poczatek pojezdzij na takim jaki masz, poczytaj trochę materiałów o tematyce rowerowej. Jeżeli po pewnym czasie Cie to wciągnie, to sam się przekonasz co wymienic w rowerze.

 

P.S.

Co do dyslekcji to rozumiem kolege, bo sam ją mam. Oczywiscie sa jednostki, ktore wykorzystują ją do tego, zeby mieć z głowy naukę poprawnego pisania. Niestety poźniej w społeczeństwie pokutuje opinia, że kazdy dyslektyk to nieuk i leń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sam się zorientowałem to spd są drogie szczególnie że jeszcze sam nie zarabiam

co do zużycia opon w moim startym rowerze opon ani dętek nie wymieniałem ANI RAZU a rower ma... 6 LAT

są dale całkiem sprawne i nie wytarte

co prawda obręcze są w strzępach po prostu jaja ;] (w sensie że krzywe :}),

więc jakie opony możecie mi zaproponować aha mam te dziwne włoskie wentyle które są węższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

widziałem że masz cienkie więc polecam ci racing ralphy może będę sprzedawal wkrótce- opony na asfalt i suchy teren, niska waga!

http://www.allegro.pl/item436043409_opony_...6_xtrabike.html

 

gdybym sprzedawał to sporo taniej naprawdę opony dają kolosalną różnicę w jeździe, szczególnie przyśpieszaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszy wpływ na opory toczenia ma rodzaj mieszanki gumy, z której zostały wykonane dane opony. Poza tym to sa opony pod 26 cali, a tutaj mowimy o krosie, który ma koła 28 calowe.

 

Jak dużo jezdzisz po asfaltach to sobie kup slicki, a jeżeli jezdzisz po polnych, szutrowych drogach to zostaw te obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup opony typu "semi-slick". Dość uniwersalna, sprawdzi się na asfalcie, jak i w mało wymagającym terenie.

 

Droższe rozwiązanie:

http://www.allegro.pl/item439834128_opona_...s_trekking.html

 

Tańsze:

http://www.allegro.pl/item410985921_opona_...super_cena.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...