Skocz do zawartości

[Koła] Co to za koła


blondyn26044

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dzisiaj jadąc pewną wioską zobaczyłem u dziewczyny takie koła http://www.allegro.pl/item419913607_kola_rowerowe_26.html , od razu ją zatrzymałem i przymierzyłem do swojego Hexagona v3 no i pasowały. Bardzo mi się spodobały ale znalazłem na allegro tylko jedne takie. Moje pytanie gdzie znajdę takie koła? Jak one się nazywają? Jakie są ceny takich kół? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile z rowerem te koła wyglądają zabawnie, to osobno już megazabawnie ;) ...jak od konnego wozu straży pożarnej :)

Zauważyłem też, że ich właściciele są niesamowicie dumni, więc może montują je w najbardziej wypasionych modelach z marketów? Mógłbyś w sumie kupić i opisać, co to jest, skoro się tak tobie podobają ...ale nie sądzę, żeby nadawały się do czegoś więcej niż do przejazdu po mieście z zadartym do góry nosem :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa jaka waga tych kowadeł?

może na skupie więcej by za nie wziol niz na allegro :P

 

Miałem ja w ręce straszna tandeta jak dla mnie, łączenie obręczy z 1mm szpara. od nowości miały bicie a waga.. przód z opona ponad 2.5kg nie chciało mi sie ważyć samego kola....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał o życie....

Nie ma co porównywać tych kół które pokazał jeden z poprzedników bo te z linków nie są na bank warte 30 zł

Szerokość podanych obręczy to 233 mm a kolejki wąskotorowej niedaleko mnie to 249 (specjalnie chodziłem mierzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...