Skocz do zawartości

[rower] niebieskie ptaszysko :) by tobo obecnie między 10,5 a 10,7 kg


tobo

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma zjawiska kopania - przynajmniej do tej pory go nie zauwazylem.

choc wlasciwie nawet gdyby bylo to nie bylbym w stanie go dostrzec - bardzo wiele podjazdow wczesniej pokonywanych na malej tarczy pojechalem ostatnio na środkowej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma. marin na malej tarczy wierzgal jak dziki konik - nawet jesli nie bylo to zauwazalne w czasie jazdy. zawiecha ibisa nie reaguje odbiciem korb ani na malej ani na pozostalych tarczach

 

dzis pierwsza dluzsza wycieczka. spostrzezenia:

1. rower bardzo lekko podjezdza. bardzo czesto mala tarcza nie jest potrzebna :wallbash:

2. jest zwrotny, duzo zwrotniejszy niz poprzednik

3. zawieszenie dziala wzorowo. swietna trakcja, nie podbija na nierownosciach, nie daje uczucia ociezalosci w czasie podjazdow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie?

ramy? rowery?

 

koszt ramy w stanach to 2000 dolarów, ze wszystkimi kosztami dostawy do polski ok 6-6,5 tys zł.

cena w niemczech chyba 2700 euro czyli ok 9 tys.

 

calość była w baardzo ekonomicznej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dosyć ładnie, przede wszystkim oryginalnie. Jednak jedna sprawa wydaje mi sie zupełnym nieporozumieniem- ten koszyczek na bidon... Rozumiem, ze budowa rama wymusza zainstalowanie do w jakimś dziwnym miejscu, ale dla mnie to ogromny minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe zmiany:

- zamiast sztycy pz racing - kcnc ti pro lite

- zamiast revelationa - fox float rl.

 

dzis pierwszy właściwie pełnokrwisty wypad w teren.

 

niesamowite jak on podjeżdża...

odbyłem wypad znaną mi trasą. w żadnym względzie poprzednie rowery nie maja możliwości równać sie z obecnym.

 

najwieksza róznica widoczna jest na podjazdach. depnięcie w korby a on startuje jak wystrzelony z katapulty - bez wzgledu jakie podłoze i kąt nachylenie ma miejsce ruszenia się. tam gdzie na poprzednim miałem już limit poczucia równowagi i brak zapasu rozbujania się tu jeszcze i jednego i drugiego mam wiele.

na zjazdach jest stabilny i zwrotny za razem, nie mam wrażenia że zrobi mi niespodzianke.

 

jestem bardzo zadowolony.

zobaczymy co przyniesie inny widelec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobo Float jest stworzony do tego roweru choc sporo ludzi widzi też miejsce na DT, ale opinie rożniste co od tego drugiego... Obnizanie zawiechy nie jest potrzebne przy tej ramce(np Talas) a 140mm to optimum, choc faktem jest że sporo ludzi jeżdzi na 160mm..

 

IBIS JEST ZAJ>>>> TO FAKT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...