Skocz do zawartości

[10500][V] Radon ZR Litning by pwe


pwe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ponieważ nie mogłem dostać Poisona (czas ozczekiwania i urlopy w sezonie :P )

 

postanowiłem po maleńkich konsultacjach na forum, raz jeszcze zbudować rower, tym razem dla kobiety :P wiem, trudno może być ;P

 

bikig6.jpg

 

jakieś pomysły by zbić cenę i tylko delikatnie zwiększyć masę? no sposobem będzie zakup u 1 osoby większości części, ale to mysle max 5%, czyli 150zł. jeszcze z 200zł by sie przydalo zbić :P

 

z czasem zaprezentuję wersję testową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele widac na tej rozpisce

o ile dobrze widze to masz zla wage ramy

korbe bym dal lxa

sztyce accenta 428

zacisk sztycy pro albo noname z allegro (te 20gramowe)

stery vp (tansze i lzejsze, ale niemarkowe)

itd

dzieki za rady!

Dałem LXa już

accent 408

zacisk w sumie mam jakis Gianta

stery - które VP?

 

poprawiona i lżejsza, hample LX dałem, ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? z czego odjąć kasę by najmniej stracić na wadze?

 

obrazek2as9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w dziale "Projekty rowerów" przedstawiamy projekty, które istnieją albo istniały, a nie jakieś wirtualne.

 

FiFi, nie masz co robić tylko czepiać się szczegółów, powiedz mi gdzie jest napisane, że nie można? zwłaszcza że projekt ma być wprowadzony w życie.

 

Takie rowery nie są umieszczane w rankingu aż do czasu gdy powstaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpiskę nie graficzną również mam, jak dziś/jutro dojdą do mnie części to podrzuce ;P

 

a jakie pedały w tej cenie +- bys polecił, zwykłe nie spd ?

 

--- 27.06.08.:

 

waga +- pewnie pare gram wzrośnie..., dziś dostałem większość części ... brakuje tylko amorka, pancerzy i linek

 

oczywiście przepiszę jak zważę części do formy akceptowalnej na forum B)

bikgz7.jpg

 

--- 01.07.08.:

 

Witam Panie i Panów.

 

99% mozna powiedzieć. sorry za excela ale łatwiej się składa w ten sposób ... fotki z wagi jak bęzie potrzeba tez powrzucam B)

 

bikzz0.jpg

 

 

 

Brakuje mi tylko pancerzy do hampli i przerzutek i linek do hampli... czy warto kupować za kupę kasy XTR? które mają najlepszy stosunek cena/jakość?? chciałbym kupic dziś i dziś składać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolega widzę uważny :P brawo!!

 

ja też kupiłem jakieś za parę złotych. ok 2m na hamulce i przerzutki, czyli przycinać jeszcze będę i wyszlo 60g :(

 

 

oooo

 

coś mi sie przypomniało... mam łańcuch XT i spinkę SRAMa złotą i... czy to może nie pasować? za chiny tego nie potrafię złożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...