Skocz do zawartości

[widelec] lekkie enduro, 120-130 mm skoku


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie ma co się obawiac o nieczyste zagrywki ze strony bike-center.pl. Ja po prostu nie miałem już siły dłużej czekac, a że nic nie wpłacałem to telefonicznie umowa została rozwiązana. Mnie maksymalny rozmiar tarczy 180mm nie straszny bo taką własnie mam na przodzie i większej miec nie zamierzam.

 

Także trzymam kciuki za szybką transakcję i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozwiązaliście mój problem z wyborem widelca. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad Revelation do mojego Amstaffa żeby zrobić z niego poważniejsze enduro a tutaj takie pozytywne opinie...Tylko że mnie korci bardziej wersja ze stalową sprężyną, głównie dlatego że U-turn ma tam 85-130 a nie 100-130 jak w Air no i jakieś większe zaufanie mam do stali niż ewentualnych nieszczelności w powietrznej wersji...wiecie może jak jest z zamianą seryjnych sprężyn na miększe?? bo pod moją wagę 62 a z ekwipunkiem na cały dzień góra 67 to seryjne sprężyny chyba będą za twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off...

 

Jak ci się śpieszy, spróbuj zlicytować tego (sprawdzony sprzedawca kupowałem u niego) wysyłka tylko 8 Euro + przelew :

http://cgi.ebay.pl/ROCK-SHOCK-REVELATION-4...ShippingPayment

 

Rulez, mówisz, że kupuwałeś. Mógłbyś mi powiedzieć czy ta cena, która jest tam podana to już cena z VATem i innymi pierdołami?

 

W jaki sposób płaciłeś?

Jeżeli nie trzeba wnosić jakichś dodatkowych opłat to cena jest bardzo atrakcyjna.

 

W USA w niektórych sklepach można zamówić REVELATION za 400 - 450 dolarów za AIR U-TURN. Akurat u mnie w pracy sporo wyjazdów służbowych do USA ostatnio, ale nie wiem czy ktoś znajdzie taką walizę (prawie 80 cm długości) żeby móc przywieźć, a mnie najprawdopodobniej nie wyślą tym razem:-( A tutaj proszę - ciekawa alternatywa :-)

 

A jak uważacie, który pracowałby lepiej - Air U-Turn czy U-Turn ze stalową sprężyną? Masa nie ma dla mnie większego znaczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off...

 

 

 

Rulez, mówisz, że kupuwałeś. Mógłbyś mi powiedzieć czy ta cena, która jest tam podana to już cena z VATem i innymi pierdołami?

 

W jaki sposób płaciłeś?

Jeżeli nie trzeba wnosić jakichś dodatkowych opłat to cena jest bardzo atrakcyjna.

 

W USA w niektórych sklepach można zamówić REVELATION za 400 - 450 dolarów za AIR U-TURN. Akurat u mnie w pracy sporo wyjazdów służbowych do USA ostatnio, ale nie wiem czy ktoś znajdzie taką walizę (prawie 80 cm długości) żeby móc przywieźć, a mnie najprawdopodobniej nie wyślą tym razem:-( A tutaj proszę - ciekawa alternatywa :-)

 

Jak to na ebayu - pewnie już z pierdołami. Tylko trzeba doliczyć koszty przelewu zagranicznego pewnie (bo w Niemczech - tak jak u nas - przelewy popularniejsze niestety niż Paypal) no i wysylki (moja Reba kosztowala chyba ok. 18 EUR GLS-em).

 

A co do rozmiaru amora w walizce - powietrze można spuścić i wtedy golenie się schowają (przerabiałem temat przy Rebie, ale w końcu kupiłem w Dojczlandzie). I oczywiście okazało się, że miesiąc poźniej i tak miałem możliwość przywiezienia jej osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...