Skocz do zawartości

[basen] Z gąbkami :)


ihasowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie a raczej prośbe o podsuniecie rozwiązania. Gdzie zorganizuje bardzo dużą ilośc gąbek ??

 

Wiadomą sprawą jest że mozną chodzić i zbierać to co sie znajdzie na śmietniku ;)

Jednak problemem sa wymiary basenu: 4x8x1.5m :P Tak wiec potrzeba b dużo gabeczkek, a nawet ścinek cokolwiek :P

 

Jakieś pomysły ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepy typu castorama/praktiker... myślę że udało by się znaleźć coś u nich w "przemysłowych" ilościach.. a jak nie to pozostaje tylko "zbiórka fantów" i ewentualnie odwiedziny jakiegoś zakładu gdzie "gąbki" mogą być używane przy pakowaniu towaru finalnego(jakieś RTV/AGD)..w Polsce jest trochę takich fabryk/zakładów.. trzeba tylko zagadać z odpowiednią osobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli, się nie chce wydać kasy to możesz np. rozwiesić ulotki po osiedlu itp typu

Zbieram zużyte materace gąbkowe, sofy itp.

 

 

udaj się na jakiś śmietnik :rolleyes: poszperaj po lasach. Niestety ale w polskich lasach można często znaleźć stare kanapy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wata szklana by go zadrapała na śmierć :P , strasznie kłuje i jeśli jest drobna nie można się jej pozbyć. Popytaj w jakichś zakładach stolarskich/meblowych. A poza tym, tak jak piszą poprzednicy, z doświadczenia wiem, że z jednej kanapy można mieć ok. 1-1,5 m^3 gąbki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...