Skocz do zawartości

[szalone zwierzaki]kłopot bikerów


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , ale jak go już rozjedziecie i kot nie wstanie , to nie zostawiajcie go na trasie.Bierzcie padline do domku , tam ją oskórujcie i macie suuuuuuper środek na bóle stawów - skórkę z kotka.Stara ludowa metoda. ;)  8)  :D

 

mozna sobie uszyc przeciwreumatyczna koszulke i gatki rowerowe ze skor zwierzakow upolowanych rowerem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejek ten kotek przejchany to ten na avatarze :wink:  :?:  A te butelki to polozyles obok niego zeby nie bylo na ciebie tylko ze sie sam upil :wink:  :mrgreen:  :?:

 

oczywiście że to ten :mrgreen: jeszcze żył, ale ponieważ chory był po tym wypadku, to zaczął pić, i się zapił na śmierć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Jak wiedziales ze zaczal pic to trzeba bylo go do kluba "AA" zapisac :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty sąna serio trochę głupie :] to chyba ze względu na ich wielkie mózgi. Najgorzej jest na wsi :) tam się tego pląta najwięcej. jeszcze w sumie nie przejechałem kotka, ale czasem było bardzo blisko np gdy jadę sobie poboczem, a tu mi z fosy futrzak wyskakuje :] trochę takie dziwne uczucie: ty się delektujesz jazdą, a tu wyskakuje jakieś zwierze pod koła. Jaki z tego wniosek? Koty powinno siętrzymaćna smyczy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa koty i wbrew pozorom nie są głubie a posiadanie kota jest nawet lepsze niż piesa. Nie trzeba z nimi wychodzić na dwór żeby się odlał, robi to w domciu w kuwete (i nie myślcie że wali kupą czy czymś KUPUJECIE PACHNĄCY PIASECZEK :)) poza tym jak zawołasz też przychodzi, aportuje po zabwaki tak samo jak pies a jak jesteś chory przychodzi i cię wygrzewa :D wara od kotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot to male piwo jest, ale naprawde to zagrozenie jest w lesie. Ja lubie posmigac sobie po lesie dosyc ostro tzn szybko :twisted: I juz dwa razy zdazylo mi sie ze przedemna przebiegla sarna a raz to naprawde blisko byla mozna powiedziec ze sie o nia prawie otarlem. tylko ciekaw jestm kto byl by bardziej poszkodowany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia co taka sarna zrobi jak do niej wjedziesz :| albo co zrobi dzik gdy zobaczy ze jedziesz między drzewami z prędkością ~8km/h :roll:

Za kotami nie przepadam, ale mój pies coś ostatnio świruje, aż wczoraj dostał odemnie z buta w szczęke :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujas ma kota który 3 razy z 7 piętra skoczył :) Pierwsze dwa londowania miał w kszakach więc nic mu się niestało. Za tszecim razem walnoł o beton :twisted: Wybił sobie kilka zębów złamał łape coś miał z krgosłupem nichodził. Teraz chodzi i wyglada (oprucz tych zębów) jak by nic mu sie niestało ale przestał miałcześ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quota] drzewami z prędkością ~8km/h [/quota] a mianowicie chodzilo Ci o 18 km/h ??no wiec z taka predkoscia moge sie zderzac(aczkolwiek nie do konca), ale co sie stanie jak zderze sie z sarna z V=30-40 km/h :?:

p.s mojego kotka biednego odkad przejechalem niechacy na rowerze tez jakos przestal mialczec otwiera pysk i slychac takie cichutkie miiiii...... :mrgreen: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...