Skocz do zawartości

Felt


Gevera

Rekomendowane odpowiedzi

jako że niedawno sie połamałem troszkę znalazłem więcej czasu do posiedzenia na forum i jakież było moje zdziwienie (oczywiście pozytywne) ze istnieje na FR taki klub jak Felt ;]

 

oczywiście dopisuje sie do klubu z moim rowerkiem złożonym na ramce felt rxc team (rower został złożony przy BARDZO dużej pomocy forumowicza Jacke dla którego nie miałem jeszcze okazji podziękować na łamach forum wiec dzieki wielkie ^_^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://orzech89.fotosik.pl/

 

Tutaj są foty. Oba zmienione już są, muszę pstryknąć nowe foty.

 

Felt F75 zmiany: Nowa owijka tym razem korkowa, ale zmienię z powrotem na żelową, bo mi się już wytarła i wygodniejsza była żelowa. Zmienione siodło na Selle Italia SLR. To tylko treningówka, więc żadnych kosmicznych zmian nie robię. Zamierzam zmienić ramę na Pinarello/Carvelo/Specialized/ Ewentualnie Felt karbonowy.

 

Felt Virtue: Zmienione pancerze i linki na Nokon, pedały na Crank Brothers 4Ti, kierownica na Syntace Duraflite Carbon, Opony na Hutchinson Pirania, przerzutka na XTR Shadow, i łańcuch na LX'a. Chyba nic nie pominąłem... Szukam jeszcze fajnych linek do hamulców tarczowych, żeby nie były takie "zwykłe". Zamierzam zmienić jeszcze zaciski kół na KCNC, i zrobić tunning śrubkowy. W przyszłym roku zawita może do mnie Specialized Epic karbon 2009 albo Scott Spark 2009 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniam mniam.

powiem więcej, powyżej akurat latała reklama "bądź sexy na wiosnę", pasuje jak ulał do felcika ;)

mój chłop miał mieć taki model (virtue), ale wybrał ktma ):

 

PMichalak, Twój rower to mnie trochę zaskoczył, widelcem ;) raz w życiu widziałam sztywniaka z tarczą, terenówka jakiejś very drogiej firmy :)

dsc00023ks2.th.jpg

do góry kołami aktualnie, centrowanie etc było :)

 

kopiuj4zdsc00002ze2.th.jpg

a tu kolejny kot wyraził zainteresowanie moją maszynką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geve, ależ z chęcią miał bym virtue, ale niestety hmmmm... producent na swojej stronie mówił że w najniższym modelu jest RS Recon, a później wyszło na to że jest Tora -.- . Gdyby był w odrobinie lepszym stosunku cena / osprzęt. Nie wahał bym się :P Chyba mi to wybaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj zaliczyłam spacer po wrocławiu od jednej harfy do drugiej (; na robotniczej same felciki mieli. nie wiem jak Wam, ale mi sie bardzo podoba malowanie na ten sezon, szczególnie ramka q900 mi się spodobała (:

no, i virtue 4, ale tu już nie pod względem wizualnym (;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, od tygodnia jestem posiadaczem ramki Felt Q900 2008 ;). Rowerek złożony na niej przedstawia sie tak:

 

Rama - Felt Q900 19,5' 2008

Stery - Cane Creek

Amortyzator - RS Reba SL 100 mm PopLock 2008

Korba - Deore FC-M442

Suport - Deore BB-ES30, 113mm

Przerzutka przód - Deore FD-M510

Przerzutka tył - Sram x-7

Kaseta - Sram 5.0 8spd

Łańcuch - ConneX 804

Manetki - Sram Trigger x-7 3x8

Klamki hamulca - Avid FR5

Hamulce - Avid SD7

Koła - Deore LX, Rigida ZAC 19, DT Champion 2.0

Dętki - Geax

Opony - Continental Explorer 2,1 /Schwalbe SMART SAM 2,1

Pedały - SPD PD-M520

Chwyty - Boplight

Kierownica - Boplight 31,8/580 mm)

Podkładki mostka - 5mm Felt

Mostek - Boplight 31,8/100 mm

Siodło - Velo ProLite Ti

Sztyca - BopLight 27,2/400 mm

Zacisk sztycy - Felt

Rogi - Edge

 

Waga - 11 578 gram

 

dsc00017xq1.th.jpg dsc00018lu2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...