Skocz do zawartości

[rama] Dylemat..


mako7

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam inne pytanie ;) Kim jesteś z zawodu? :( Widzę w profilu Poznań więc mafia prószkowska odpada :P W sumie można by zrobić jakiś mały spisik zawodów naszych forumowiczów i ich maszyn. Fajnie by wyglądało np. jakiś sales man - rowerek zjazdowy itp. itd.

 

A żeby nie było dużego OT to powiem, że rowerek istotnie jest przebojowy. Do gołego carbonu trzeba się przekonać - według mnie. Jedyne co mi trochę nie leży to kolor dolnych goleni foxa - zaraz mnie ktoś zlinczuje :) Nie wiem czy byłaby to duża profanacja pomalować je na czarno, ale ja będąc na Twoim miejscu chyba bym to zrobił. Generalnie wyrąbana w kosmos maszyna. Gratuluję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może od razu pójsc "na całośc" i np? DT SWISS XMC?? He, he... jednak chyba nie Fox Float z terralogic to bardzo fajne rozwiazanie więc zostanie? Dalej ,moze w przyszłosci jakies zamiany stylistyczne...jakies drobne akcenty kolorystyczne??Zobaczy się.

Na razie będę cieszył się w wolnym czasie jazda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wspominal o fotkach... faktycznie nie jest latwo zrobic przyzwoite, sprobuj nastapna sesje zrobic bez lampy blyskowej w plenerze i przy rozproszonym swietle (chmury) powinno byc lepiej.

 

 

Jesli chodzi o folie zabezpieczajace, ja kupilem w sklepie dla plastykow takową, nie jest zbyt gruba ale zawsze mozna dac 2-3 warstwy w newralgicznych miejscach a wychodzi tanio jak barszcz. Po odklejeniu nie zostaje klej ale zabawa jest dosc pracochlonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne jazdy i kolejne spostrzeżenia, sterówka skrócona i znacznie lepiej, zamawiam jednak setabacka Thomsona bo na "zwykłej" jak by za bardzo jestem w "centrum' uwagi.

Co do opon, Stans działa , normalnie by dziś był flak , a tak jechałem dalej :-), ale sam Supersonic trochę mnie zawodza, generalnie niby OK, ale dzis przy wiekszej prędkości jak wpadłem na sypki piach to prawie gleba... zero trakcji. Później już spokojnie "testowałem" na luźnym suchym piachu i faktycznie jak dla mnie to "taniec na wodzie"...

 

A będa nowe koła.... :-)...

 

Generalnie dziś testowała ze mna swój "nowy" rower moja Pani i jest fullem zachwycona (złożyłem dla niej Jamisa XCR COMP) może się obędzie bez szukania drugiego Ibisa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka można stosunkowo tanio wyrwac z USA tylko trza pamietac o ewentualnym zamówieniu szprych na zapas... :-) koszt w europie lekko zbójnicki cos kole 40 zeta za sztukę...a sa kółeczka pod leftego... takie przychodziły też do Polski nie dawno do kolegi tylko z białymi szprychami :-)(kółeczka maja zasadnicza zaletę zero limitów wagowych jak na 1670 gr nieźle i generalnie ludziki w USA sobie normalnie reguralnie AM na tym jeżdża )... przyszedł też pakiet czerwony zawiechy do Ibiska ,ale na razie wyladował na rowerku tylko zacisk...(różnica do oryginalnego tylko 50gr ale tamten ma wyglad lekko powalajacy wiec bedzie leżał i cieszył oczka)

Generalnie już mam praktycznie "wsio" zabezpieczone do "ewentualnego" serwisowania... (bo jednak biorę poprawkę że i w Europie to jeszcze egzotyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...