Skocz do zawartości

[www] Singlespeed


qla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłem,ze zrobie coś , al'a fixgear gallery , albo też ta polska stronka z ostrymi kołami, tyle,z jako przedstawiciel mniejszości na forum...będzie to stronka z samymi singlami!

Więc jeśli są chętni to prosiłbym o zasilenie mojej stronki fotkami i opisami :o

 

Foty i opisy prosze kierować na qla-king@o2.pl

A oto link do stronki

 

 

http://singlespeed.cba.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhehe..spoko..poczekam ;)

a teraz uwaga..bo sie zmieniło..wiadomo rynek nadaje warunki, podaż i popyt itp. bzdury :)

A wiec...Bedzie też można wysyłać Swoje ostre!! :)

A to dlatego, iż pierwsze zdjęcia jakie dostałem na maila to ostre :)

 

 

a więc..ZAPRASZAM SINGLI I OSTRYCH :)

 

Jutro wieczorem może stronkę trochę uptatuje...póki co czasu brak ;/

 

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niby fajny ale czy jest sens dublowanie już istniejącej i działającej galerii polskich Fixów?? Natomiast nie ma galerii singli i taka galeria mogła by się przydać :)

 

 

No cóż...ja miałem na mysli stworzenie wyłącznie galerii singlów...ale skoro pierwwszego dostałem ostre...to nic nie poradze :)

Zresztą..i tak najwięcej liczę na singlowców... :) A jak ktoś wysle ostre to się nic nie stanie :) ZAPRASZAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaniam,

Wszystko cacy, tylko czemu mi sie zdjecia nie wczytuja?

 

OSTRO!

I.

 

 

Bo jeszcze żadnych nie było u mnie...i tak tylko dwa na kompie miałem..ale już są :) od jakichś 20 minut :D

Więc w sumie jest ceinko bo jedno ostre i jeden singiel(mój)..ale myśle, że będzie lepiej ...mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwan - a ja sie napinam na singla, bo biegi w zimie mi tylko przeszkadzaja, a i dla nogi lepiej. masz jakies doswiadczenia w napinaczu (mam zwykle haki.......i zwykly suport (cannondale m2.8)). W sklepie lezy napinacz zle wyglada jak stary bilet autobusowy.....jakies linki do przerobek? No i zastanawiam sie jakie przelozenie.....z przodu blat, ale na tyle...........hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
iwan - a ja sie napinam na singla, bo biegi w zimie mi tylko przeszkadzaja, a i dla nogi lepiej. masz jakies doswiadczenia w napinaczu (mam zwykle haki.......i zwykly suport (cannondale m2.8)). W sklepie lezy napinacz zle wyglada jak stary bilet autobusowy.....jakies linki do przerobek? No i zastanawiam sie jakie przelozenie.....z przodu blat, ale na tyle...........hmmm

 

 

:)

 

Tak mi sie zdaje ze tez za czas jakis ukopie jakiegos singla. Nazbieralo sie rozmaitych gratow to mozna poskladac. A co potem... Gdzie trzymac trzeci rowere ze szczegolnie przeprowadzaka na karku?

 

Napinacz jakikolwiek powinien poradzic czy z rolka czy z kolkiem. Wystarczy wkrecic w hak przerzutki i dawac ;)

 

Co do swoich doswiadczen singlowych to mam calosci mniej niz 100mil w nogach, jezdzilem na przelozeniu 42x20 i w sumie bylo okej jesli nie wjezdzalem w za bardzo gorzysty teren. Spece od jazdy terenowej polecaja 32x16 ale lepiej zapytaj tych ktorzy smigaja singlowo po terenie. To ze 32x16 musi byc zupelnie spox smie zaryzykowac na podstawie relacjji kolesi ktorzy na TREK'ach 69-erach SS zloili w tym roku TransScotland. I to bynajmniej nie przyjechali ostatni :)

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdobry

ja właśnie jestem juz na ukończeniu budowy mojej zimówki

jeszcze nie zdecydowałem czy bedzie to OK czy singiel ..chociaż skłaniam się w stronę singla ;

przełożenie do lasu w sensie 95% teren >2:1 .. czyli 36:18 ,albo 42:21 .. itd.

jeśli do jeżdzenia po wsie to można zejść jeden ,maksymalnie 2 ząbki

mowie to jeżdząc na szosówce na 52x17 .. a do takiego miękkiego przełożenia można sie przyzwyczaić

 

napinacz .. ja z przodu nie montuję .. wole przerzutkę jakąś starą z tyłu zamontować

albo jeszcze coś innego .. jutro ide do ślusarzo/tokarza

zostają jeszcze półogniwa ,ale są ciężko dostępne u nas i są zaledwie półśrodkiem

 

pozdrawiam

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...