Skocz do zawartości

[xc]Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes::mellow::voodoo: czyli jest zjazd z amfiteatru :/ no to tam będzie siekanina - bez pedałowania tam się osiąga od 0 do 50 km... poza tym szkoda, podjazd pod amfiteatr świetna sprawa....

wąskie gardło w prawym górnym rogu też może na początku pochłąnąć kilka ofiar..

w lewym dolnym rogu hopki na trasie - mam nadzieję że je skasują bo ostatnio o mało się na drzewie nie roztrzasnąłem jak wjechałem w jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu pol godziny przed wypijam MOCNA kawe, i czuje roznice. ma to jeszcze ta zalete, ze kofeina redukuje po wysilku ewentualne bóle mięśni. muszę o tym więcej poczytać w sumie, bo mam prowadzić treningi więc muszę wiedzieć co i jak;p ale z mojego doświadczenia wiem, że na mnie to działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jesteście pewni że to dobra mapa?:) Czy organizatorzy wiedzą w ogóle, że tam jest teraz ten tor do 4x bo jak mniemam to w zielonej obwódce to tor 4X ... Chyba specjalnie tam przyjade popatrzec jak tam peletony będą latały:D Kiedy to będzie w ogóle??

 

A no to się pomyliłem... Już myślałem że będą niezłe jaja;) hehehe Ale i tak przyjadę popatrzeć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta...po dzisiejszym jezdzeniu z Bierą doszedłem do wniosku, że Cytadela pochłonie dużo ofiar...masa korzeni, badyli, gałązek itd wystających spod liści...podjazdy po deszczu mogą być nieprzejezdne, hopki o których wspomniał Biera to naprawde niezle nasypy wmocnione paletami (w stylu Euro) więc nie wiem kto ani jak je rozbierze...zjazd z amfiteatru to też niezła rzeżnia..współczuje komuś kto tam się wywali/zatrzyma i potem ktoś inny w niego wleci z v=48km/h albo jezscze wiecej

 

Ogólnie bedzie wesoło...mam nadzieje ze startujący nie podejdą do tego wyścigu z niesamowitą ambicją i ponadprzeciętną chęcią zwycięstwa za wszelką cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy podjechałeś do niego z dobrej strony:)

nie wiem czy wyobraziłeś se na nim 20 (30? 40?) chopa

nie wiem czy zjeżdżałeś po woli czy tak jak ja:D

no ale ja tam bez pedałowania i zginania sie wyciagam 48

bez pedałowania i pochylony 50

a jak sie jeszcze dobrze odepchne to 52:D i na dole nawrót jest więc na dole trzeba wyhamować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no :P zawody będą cięzkie :P dlatego raczej nie wezme w nich udziału, ze względu na kozaków którzy będą jechali na łeb na szyję :P. Nie raz pojeździłem po cytadeli i nie raz miałem tam wypadek (na suchym, a już nie mówię jakie cuda się tak wyprawia na mokrym :D ), ale chętnie bym wpadł pooglądać :) Co do zjazdu o którym mówi biera to racja :) w zeszłym roku na tak krótkim odcinku rozpędziłem się do 63 km/h, nie chciałbym zobaczyć tam kolesia któremu w peletonie uślizgnie się koło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja mu to za kazdym razem mówie....teraz to pikus bo cieplo bylo, ale on zawsze jezdzi w krotkich (maraton w Gnieznie, ostatnie rowerowanie po cytadeli kiedy to ja mialem długie kolarskie +neopreny na kolana + neopreny na buty i i tak umierałem z zimna na początku, a Biera w krótkich szortach) ;)

a Ty snuffi zapierdzielaj na rower a nie sie migasz przy oznaczaniu trasy :)B):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...