Skocz do zawartości

[Torrent]


marcin2508

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif pewnie ktoś korzysta z torrentów smile.gif jak wiadomo borykamy sie z małymi predkosciami DL smile.gif ale sa stronki z ratio gdzie DL siega setek KB/s smile.gif

Jakich stronek używacie?

Ja osobiscie moge polecic www.torrentleech.pl stronka na zasadach Ratio, czyli zeby pobierac, to trzeba cos wysylać smile.gif ale mysle ze to nie poroblem. Stronka jest elitarna na zaproszenia od userów. Posiadam 2 zaproszenia ( mozna zapraszac 2 userów nowych po wyslaniu 50gb). Chetnie wymienie sie na jakies inne z innych stronek tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT zaczyna być ciekawe jeśli uzyska się dostęp do trackerów prywatnych.

Wtedy prędkość liczy się w setkach KB/s, np. mój rekord to zassanie filmu 1.38GB w ciągu 17min; rekord miesięczny: 146GB.

 

Z miejsc godnych polecenia na pewno wymieniłbym:

 

Pedro's BTMusic

polski tracker światowej sławy zajmujący się tylko wymiana muzyki kopiowanej 1:1, formacie bezstratny FLAC, na świecie są tylko 2 takie miejsca, BTMusic jest tym lepszym (około 6200 userków), atmosfera dobra, wysoka kultura, dużo ludzi starszych, naprawdę dobra muza, do niedawna hh/rap był zabroniony, wysokie prędkości

 

Exigo

jak wyżej, tracker kanadyjski, muzyka we FLAC, drugi z podanych trackerów, około 1000 userków, paranoiczna administracja z komplexem ego, tracker powstał po podziale ekipy z BTMusic, faszystowska atmosfera, dużo dobrej muzy, wysokie prędkości

 

OiNK

chyba największy tracker z muzyką wszystkich rodzajów we wszystkich formatach, dużo muzy, dużo ludzi (130k+), brak kontroli jakości prezentowanego materiału, prędkości zależne od świeżości materiału, ogólnie sieczka, atmosfera tłoku, wszyscy o wszystkim na raz i jeden przez drugiego

 

RevolutionTT i BitMe

amerykańskie trackery scenowe, większość reli trafia na nie zaraz po wypuszczeniu; atmosfery "mastahowe" ale przyjemne, fantastyczne prędkości

 

FTN

tracker-legenda, administracja zabrania userkom jego reklamy, pisania o nim, podawania adresu etc.

materiał scenowy, kilkanaście grup scenowych uploaduje na nim etc. atmosfera faszystowsko-mastahowa, fantastyczne prędkości

 

PolishTracker, tzw. pyty vel. pyta

wiadomo, jeden z lepszych polskich trackerów, wydania scenowe, w zasadzie standard, atmosfera podwórkowo-"hej ziom", prędkości dobre na nowych relach

 

VIPmusic

tracker tylko ze scenowymi relami, tylko muza, tylko mp3, ogólnie nic ciekawego (kto jeszcze używa empetrojek i innych stratnych...)

 

etc.

 

Posiadam zaproszenia na wszystkie powyższe trackery (prócz Exigo, ja jestem "ten zły" z btmusic). Myślę, że kilka mogę rozdać. Zaproszenia na ftn, revtt, bitme, vipmusic i oink tylko w ramach rozsądnego trade.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na BTMusic jest ponad 10 000 aktywnych torrentów = 10k kopi kompaktów 1:1 wykonywanych najdokładniejszą możliwą metodą, np. wymagana jest korekcja odczytu napędu optycznego z dokładnością do bita + kilku łebskich modów = ścisła kontrola jakości. Są także DVD-Video związane z muzyką. Naturalnie 1:1 w .iso.

 

Rozdam bezinteresownie 5 zaproszeń na BTMusic. Proszę się zgłaszać na PM. Jedno już zeszło :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam www.scenehd.org

filmy etc. w rozdzielczości hd

transfery dochodzące do 2 mbps na torrent!! mniam ^^

a filmy na 22 calowym lcd wyglądają ślicznie ;D szczególnie przyrodnicze ;)

ehh jakbym miał jeszcze tv zgodne z tym standardem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam www.scenehd.org

filmy etc. w rozdzielczości hd

transfery dochodzące do 2 mbps na torrent!! mniam ^^

 

Taa, i każdy po 4.5-8GB? Szkoda ratio, szczególnie, że większość aktualnych "przebojów kinowych" to sh*t. Całkiem niedawno miałem manię oglądania HD, rzeczywiście ostrość obrazu powala etc., ale ze względów praktycznych entuzjazm opadł. HD tylko dla wybranych pozycji. Na resztę szkoda czasu i miejsca na dysku ;)

 

Btw, pirx, fajny rower, mam lekkiego sztywniaka AM na tej samej ramie :P triple-triangle rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłbym najbardziej zadowolony z muzy w OGG Vorbis ;). Flac owszem rządzi, ale mimo wszystko za dużo zajmuje dla mnie przynajmniej[mały HDD+słaby "duży" sprzęt grający], przy OGG q7 w górę już nie słyszę różnicy, a do playera wystarcza mi w zupełności q5/q6 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...