Skocz do zawartości

[amortyzator przód]..80mm dlaczego tak ciezko znalezc..?


canar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze znalezieniem amora do 400 zl, ktory, jak w temacie, ma 80mm skoku.. szperam caly czas po tym dziale i testach, i ciezko znalezc cos sensownego.. Mysle, ze nie ma co psuc geometrii ramy (Merida Matts Sport 500) wsadzajac amor 100mm, jesli wiecie z doswiadczenia co innego, napiszcie :)

 

mozecie polecic cos oprocz darta 2?

moze polowac na allegro na uzywki?

jesli tak, to jakie?

 

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tego tematu właśnie szukałem.

Potrzebuję właśnie takiego amortyzatora 80mm a właściwe chodzi o to żeby nie był wyższy niż 460mm. Przeszukałem już bardzo dużo stron i totalnie nie wiem co wybrać . Proszę doradźcie mi.

Fundusz tak do 500 zł. Jeśli powietrzny to dobrze żeby w tej kwocie zmieściła się pompka.

Nastawiłem się na epicona, ale okazuje się że jednak jest za wysoki.

Myślałem o różnych :

http://www.allegro.pl/item546901352_nowy_a...x_pilot_sl.html RS pilot SL

tylko nie wiem jaką on ma wysokość

lub coś takiego:

http://lato.bikershop.pl/index.php?akcja=p...&id_pro=505 Spinner alfanso

 

myślałem jeszcze o manitou axel elite.

 

Byłoby łatwiej gdybym był cięższy. Ale przy moich 65kg to naprawdę ciężko coś znaleźć.

Bardzo proszę o pomoc.

 

Albo może macie jakieś propozycje, o niedużej wysokości przy skoku 100 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Con pytałeś się o wysokość Pilota SL, właśnie zmierzyłem na 470mm i to jest 100mm, ale wydaje m się, że 80 w Pilocie miała taka sama wysokość, różni się tylko położeniem mocowania sprężyny w goleni, ale nie dam sobie ręki uciąć. Wiem, na pewno, że w Foxie po zmianie skoku ze 100 na 80 amor robi se niższy.

p.s. jakbyś chciał kupić Pilota to możemy spróbować się dogadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie oszukujmy się bardzo rzadko trafiają się świetne okazje. Szczerze mówiąc napaliłem się na tego pilota jeszcze się zastanowię, ale cena wydaje się ok.

A czy Tora 289 lub 302 te sprężynowe, są miękkie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...