Skocz do zawartości

Pomoc z traskami na Bielsko Biała oraz Żywiec


sebol

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

Wybieram sie do rodziny na weekand do Bielska - Białej, czy mógł by ktos mi zarzucic jakies fajne traski z tamtąd bo ja wogóle tamtych terneów nie znam,a duzo jedze tylko z po podkarpaciu mozna zobaczyć mój blog na bikestats (sebol), no mi to obojetne gdzie jechac byle zeby były ładne widoczki no i duzo przyrody i jazdy nie co w ternie i asfalciku,licze na pomoc rowerzystów z Bielska i Żywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mojej stronie znajdziesz fotki z kilku wypadów w tamte okolice. Może coś Cię zainteresuje :D Adres masz w podpisie.

Gdybym miał polecić coś na szybko: wjazd na Skrzyczne ze Szczyrku szlakiem rowerowym, później zielony szlak prowadzacy granią. Zjechać można albo żółtym do Wisły (z tym że nie wiem jak tam teraz wygląda końcowy odcinek gdzie budowali skocznię narciarską), albo czerwonym przez Malinów na Przełęcz Salmopolską. Z przełęczy (gdybys zjeżdżał do Wisły, to najlepiej na przełęcz wjechac szosą) czerwony szlak do przełęczy Karkoszczonka. No i teraz to już zalezy od czasu/chęci/sił. Można wjechać na Klimczok (zielonym, nie czerwonym!) i zjechać niebieskim do Wilkowic. Można z Klimczoka pojechac na Szyndzielnię, stamtąd czerwony lub żółty - łatwo i szybko, zielony - trudniej i po kamcorach :P - wszystkie prowadzące do Bielska.

Wariant bardziej wymagający kondycyjnie, to z przełęczy Karkoszczonka zjechac do Szczyrku i ponownie dostać się na Skrzyczne, a to wszystko po to, żeby zaliczyć rewelacyjny zjazd czerwonym szlakiem do Buczkowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede w Bielsku na pewno w Sobote, pewnie cała bede miał do jezdzenia, chodz nie wiem jak bede sie czuł po trasce z rzeszowa do bielska- białej( ale nie cała jazeda do bielska-białej, kawałek jade pociągiem), no to jak by sie cos dało to pewnie byłbym chetny na jakas jazde , tylko potrzebuje jakis numer telefonu, bo u cioci nie bede miał neta,a z komórki moge zadzwonic i jakos juz w piatek sie usatawić wieczorem wstępnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zainwestować 4 zł w mape i koniec kombinowania.

z błatniej można w miare spokojnie zjechać do skoczowa. nie wiem jak do wapienicy, bo jak dzisiaj sie próbowałem wbić z dołu, to wszędzie porozwalane kamienie i nachyleie chyba z 30%, więc olałem. nie wiem, może na górze jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...