Skocz do zawartości

[Ciekawe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Taniej się już chyba nie da:

http://bikepark.com.pl/index.php?page=novatec

Jesli znajdzie się ktoś, komu i to drogo bedzie, to w proteście przeciwko dopuszczaniu tak zrzędliwych głosów zeżrę wlasnego pampersa po 200km trasie :)

 

Jak się ktoś umie zakręcić to za 20 zł więcej można mieć komplecik Miche, więc raczej bez łaski, szczególnie że jak dla mnie to połączenie Novatec + klasyczny wygląd piast torowych niezbyt się trzyma całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś umie zakręcić to za 20 zł więcej można mieć komplecik Miche, więc raczej bez łaski, szczególnie że jak dla mnie to połączenie Novatec + klasyczny wygląd piast torowych niezbyt się trzyma całości :D

Człowieku! W cenie dwóch koronek masz całą tylną piastę w nie uzbrojoną! Jeśli mamy się licytować o to, co ktoś potrafi załatwić poprzez "zakręcenie" sie, to możesz być bez szans. Poza tym, porównaj sobie z tym:

http://www.benscycle.net/index.php?main_pa...roducts_id=1474

albo tymi samymi piastami On-One'a, przyjrzyj się dokładnie, znajdź jakieś różnice (poza logiem), potem poszukaj prasy tego sprzętu, wówczas porównuj do używek Miche za 20zł.

Wybaczcie Panowie, ale za żenujące uważam ciągłe marudzenie, zrzędzenie, gdakanie, memłanie... To takie %#$@%# polskie... Jeżeli kogoś nie stać, to niech się przyzna - mnie ubóstwo ujmy nie przynosi. Nic nie jest za drogie, tylko mnie nie na wszystko stać.

Żegnając sie chwytam w dłoń wspomnianego pampersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie nie stać przyznaje się. Tak 100zł za komplet to bym łyknął :) A poważnie to jest niezła oferta. Na gronie ktoś też wspominał, że w tym sklepiku http://purebmx.pl/index.php są piasty joya za podobną cenę (albo ciut niższą). Czarne. Chyba coś na kształt tych novateców. Nie ma ich jeszcze w ofercie, ale można się zapytać.

 

Te novateki prezentują się całkie ładnie... Chyba się zapożyczę i zacznę składać drugie ostre :]

 

Chciałbym jeszcze tylko się dowiedzieć co to za koronki oni oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! W cenie dwóch koronek masz całą tylną piastę w nie uzbrojoną! Jeśli mamy się licytować o to, co ktoś potrafi załatwić poprzez "zakręcenie" sie, to możesz być bez szans. Poza tym, porównaj sobie z tym:

http://www.benscycle.net/index.php?main_pa...roducts_id=1474

albo tymi samymi piastami On-One'a, przyjrzyj się dokładnie, znajdź jakieś różnice (poza logiem), potem poszukaj prasy tego sprzętu, wówczas porównuj do używek Miche za 20zł.

Wybaczcie Panowie, ale za żenujące uważam ciągłe marudzenie, zrzędzenie, gdakanie, memłanie... To takie %#$@%# polskie... Jeżeli kogoś nie stać, to niech się przyzna - mnie ubóstwo ujmy nie przynosi. Nic nie jest za drogie, tylko mnie nie na wszystko stać.

Żegnając sie chwytam w dłoń wspomnianego pampersa.

 

Panie Grabarz, jakie używki Miche? Ja o nówkach mówię, w kartoniku z gwarancja od polskiego dystrybutora. A koronka 15 zł pod szeroki łańcuch kosztuje, te z Novateca to raczej Dura-Ace nie są. Co do Novatec + tor - Novatec zawsze kojarzył mi się z raczej z firmą której produkty wyglądają nowocześnie, podobnie jak na przykład Shimano... Łatwo ich produkty przyrównać do np. Ritheya, który jest nieco bardziej "oldskulowy", chociaż to spooro za duże słowo. Nie mówię tym piastom nie, jeśli ktoś składa budżetowe ostre to ciekawa pozycja, ja mimo wszystko wolałbym dopłacić do Miśków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - żeby mnie nikt opacznie nie zrozumiał. Ja szukam dziury w całym, bo wydaje mi się że na forum powinniśmy raczej poddawać części dokładnej i ostrej krytyce. Jeśli ktoś na nich pojeździ to pewnie coś dobrego napisze o tym produkcie, ale na razie wolałbym dołożyć do Miśków. Grabarz, ja wiem że ty bardzo lubisz jak na narzekam xD Btw, co do Novatec i oldskul to znalazłem może trochę trafniejsze porównanie - to tak jakby zoom się wziął za produkcje oldskulowych pedałów z noskami z wielkim logiem ZOOM na pedale. Od tego jeździć nie przestanie, ale niesmak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.novatec.com.tw/novatec/english/...p?c1=2&c2=7

 

Według strony producenta ma 120mm

Po długim weekendzie najprawdopodobniej nabędę te piasty

 

BTW Moja rama ma rozstaw 125mm, mogę ją nagiąć czy zastosować jakieś podkładki?

 

Lepsze podkładki mniej męczysz rurki :)

 

A co do piast to jest rewelka za taką cenę. Bo i owszem można i campe kupić za połowę tego ale to jest cud nad Wisłą i zdarza się tak często jak zaćmienie trzech księżyców nad ziemią :P Trzeba będzie pomyśleć nad tymi piastami. Z tego co widać na stronie to są i tez pod szybko zamykacz ale to raczej kiepsko będzie sie sprzedawać. Miche ważą 520g za komplet a Novatec 421g. Nie wiem czy tak jest ale przypuszczam, że Novateckowe piasty mogą być uszczelnione co było by wielkim dla nich plusem :)

Nie wyglądają koszmarnie więc nie ma się co wybrzydzać, że wyprodukował je Novatec czy inna "kultowa" firma bo ja za naklejkę firmy nie lubię płacić B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Jak się ktoś umie zakręcić to za 20 zł więcej można mieć komplecik Miche, więc raczej bez łaski, szczególnie że jak dla mnie to połączenie Novatec + klasyczny wygląd piast torowych niezbyt się trzyma całości
Jeszcze jedno - żeby mnie nikt opacznie nie zrozumiał. Ja szukam dziury w całym, bo wydaje mi się że na forum powinniśmy raczej poddawać części dokładnej i ostrej krytyce. Jeśli ktoś na nich pojeździ to pewnie coś dobrego napisze o tym produkcie, ale na razie wolałbym dołożyć do Miśków. Grabarz, ja wiem że ty bardzo lubisz jak na narzekam xD Btw, co do Novatec i oldskul to znalazłem może trochę trafniejsze porównanie - to tak jakby zoom się wziął za produkcje oldskulowych pedałów z noskami z wielkim logiem ZOOM na pedale. Od tego jeździć nie przestanie, ale niesmak jest.

 

Muniek!

Czlowiecze! Zrob sobie i nam przysluge i przeczytaj raz jeszcze to co zes sam naklepal. Najpierw prezentujesz opinie niepoparta uzytkowaniem a kilka postow nizej wypisujesz (zaprzeczajc samemu sobie) ze powinnismy poddawac produkty ostrej krytyce. W oparciu o co zapytuje? Przeswiadczenie ze Novatec be a Misie ok? Ja sam nakrecilem na Misiach prawie 6,5 kilo kaemow i oprocz rdzy na czolach osi oraz kiepawych chromow na nakretkch nie znalazlem w nich zadnych minusow. Nie wypowiem sie zatem na temat Nowatec'ow bo na nich nie jezdzilem ale ze strony finansowej oferta jest nie do przebicia. Normalnie az zaczynam miec misiowy uraz po tym lansowaniu Miche jako Jedynej-Slusznej-Opcji :-/

 

A Twoje wynurzenia sa na podobnej zasadzie do tego ze ja sobie mysle ze Doda ma fajne cycki a Grabarz uwaza ze jest gruba jak prosie...

Rece opadaja...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/NEW-Phil-Wood-Track-Hu...1QQcmdZViewItem

 

przy okazji pozwole sobie wyrazić swoje zdanie

 

kupowanie sprzętu -kierując się przekorą ,jest dla mnie co najmniej dziwne ,chociaż zrozumiałe

nie wiem czy ktokolwiek lansuje miche -nie odczułem tego nigdzie (tu?) ,tak wiec niewiem w czym problem

 

a co do samych miśków -jeżdzę ,nie oszczędzam ich -wszystko w nich gra

a novatec -czemu nie ? nareszcie jakaś chrześcijańska cena na części torowe

tyle

io

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, ale w sumie w temacie. Pojawiały się tu różne allegrowe okazje w rodzaju antycznych korb (dura-ace itp.). Jako że przymierzałem się do zmiany mojej własnej (nietypowy do kwadratu rozstaw śrub - stara campa subtelnie zmodyfikowana przez radzieckich projektantów), przyglądałem się tym propozycjom z niekłamaną ciekawością. Do czasu - przy standardowym czyszczeniu roweru dostrzegłem na lewym ramieniu coś. Włos? Trawa? Nie, tylko banalne pęknięcie rozchodzące się promieniście wokół kwadratu. Zdumienie moje było tym większe, że korba, choć wiekowa, nie zaznała dramatycznych przeżyć, większość życia spędziła w garażu, a kiedy trafiła na szosę, doznawała wyłącznie ciepła i życzliwości. Morał z tego - odnośnie wszystkich komponentów - płynie taki, że może lepiej nabyć coś maksymalnie niekultowego, ale nowego, zamiast ryzykować piling twarzy przy użyciu okazyjnego i nie wiadomo jak zmęczonego wyrobu sprzed lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

jak dla mnie morał jest tego taki -że na wszystko przychodzi w końcu czas (-na rosyjskie campy zwłaszcza) :)

inny morał jest taki -że jak masz pecha to masz pecha -nie ma reguły ,ze stary sprzęt pęknie szybciej

zwłaszcza w obecnej dobie lajtowania sprzętu (chociaż nigdy niemasz pewności co sie działo z używanym sprzętem -owszem)

 

więc ja jednak dalej pozostane przy starych kultowych korbach

sam mam zarówno w góralu jak i szosówkach korby z okolic 84 ,88 i 93 i ufam im dalece bardziej niz współczesnym wynalazkom

 

btw. zapodaj fotki owej starej campy ,ciekaw jestem jak wyglada toto

 

żeby nie było

http://www.allegro.pl/item363667817_mostek...dobra_cena.html

 

mostki 80mm ,może nie jest to cudo ,ale porządnie wykonane i tanie ..

akurat pod długie bycze rogi i klasyczną rame z szosówki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...