Skocz do zawartości

[Rozmiarówka SPD] Czyli jaki numer wybrać


Ombre

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, w miescie mam niestety tylko buty firmy sidi i shimano, a chce kupic spece. Przymierzalem i pasuje mi 43 w rozmiarowce shimano i 42 1/2 w rozmiarowce sidi i tutaj pytanie dla was > jakie w takim razie powinienem wziac spece?

Jezeli ktos bylby zoorientowany w rozmiarowce tych 3 firm z gory dzieki za odpowiedzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem buty shimano w rozmiarze 43.5 teraz kupiłem specialized w rozmiarze 44 dlatego ze nie było połówek i są zauważalnie większe od shimanowskiego 43.5, mierzyłem też speca 43 i był odrobinę za ciasny, tak więc dla Ciebie proponuje speca 43, ale najlepiej oczywiście przymierz przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twomarku w chorzowie mają sporo butów speca, wybierz się tam (strasznie daleko nie masz...) przymierz, wybierz co pasuje, ładnie podziękuj powiedz że się jeszcze zastanowisz i buty kup sobie w necie czy gdzie tam chcesz...

 

Wiem ze strasznie daleko nie mam, ale roweru brak ;/ To nie bardzo mam jak sie tam wybrac. Zakup tylko przez neta.

 

Popieram Toorcka. Jeśli naprawdę ci zależy na butach i chcesz ominąć osobisty stres/problemy z wymianą niedopasowane rozmiaru etc. poświeć jeden dzień, wydaj z 10pln na osobowy i przejedź się do najbliższego sklepu.

 

btw, jeśli chodzi o wybór Sidi vs. Specialized, opowiedziałbym się jednak za Sidi. Przesiadłem się ostatnio ze Specialized MTB Comp '06 (wytrzymały jeden zeson...) na Sidi Bullet '07 i jestem zadowolony. Sidi są wytrzymalsze i lepiej wykonane od poprzednika. (Co naturalnie nie musi być zasadą. Możliwe, że Specialized poprawił jakość butów. Np. ich rękawicom nie mam nic do zarzucenia.)

 

btw2, lol @ "EJJJ A PIKE SPRZEDASZ OSOBNO?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupując buty patrzę na rozmiarówkę japońską, czyli długośc podeszwy podawaną w milimetrach. Moja noga ma ok 28 cm i zawsze kupuję buty 285 mm i już trzecie buty kupione w ten sposob pasują bardzo dobrze.

 

IMHO podeszwa mierzona w milimetrach to nie jest wynalazek japoński, ale przecież nie to chciałeś napisać, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...