Skocz do zawartości

[shadery sm.3] restart komputera :(


miechu

Rekomendowane odpowiedzi

Pare pierwszych planszy w Splinter Cell: Chaos Theory grałem przy włączonych shaderach sm3, wszystko działało i ładnie wyglądało. W końcu przy jednej misji, w trakcie buforowania shaderów komputer sam się restartuje, przechodę tą planszę bez shaderów, myślałem, że to błąd akurat w tej misji, ale nie, komputer restartuje się przy każdej późniejszej planszy i nawet we wcześniejszej :)

 

Co się dzieje? jak to naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. To wejdz na strone nvidii i sciagnij sterowniki. ostatnio to robilem do swojego 7600gs i pomoglo :] Tylko ze mialem problem z przycinkami gry. A SC chodzil u mnie z sm3.0 bez problemow.

 

jak zassasz i zainstalujesz i nie podziala moze zainstaluj jeszce raz directa 9.0c jak nie podziala daj znac. jak podziala tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to zasilacz nie wydala z dostarczaniem odpowiedniej ilości mocy.

Można też spróbować wyjąć kartę grafiki i zainstalować ją ponownie.Bardzo często szczególnie karty chłodzone pasywnie

i mające duże radiatory lubią się czasami minimalnie wysunąć ze slotu, a efekty tego potrafią być naprawę różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...