Skocz do zawartości

[serwery] Darmowe - który najlepszy na www ?


jo_jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemacie chlopaki i dziewczeta :wink:

 

Sprawa jest taka: kiedys mialem wlasna stronke na serwerze republika.pl bylo tam ograniczenie 1gb/miesiac i limit dyskowy 9mb.. o ile 9mb moge przełknąć to gorzej jest z tym limitem.. bywalo ze sie szybko wyczerpywal.

 

Mam zamiar powrócić do zrobienia wlasnego www.

Na www bedzie :

-Kilka działów tekstowych typu osiagniecia itp.

-Dział galeria czyli miniaturki fotek po np. 10kb i hiperlacze do wiekszych np 200kb. Widzialem kiedys serwery na ktorych bylo ograniczenie do 150kb/plik.. wiec takie odpadają.

-Prawdopodobnie bede chcial miec np. menu we flashu wiec wazne sa tez ograniczenia rodzaju plików.. ale jesli nie bedzie swf to.. trudno :wink:

 

- ! Limit 1gb/miesiac to za malo

 

Jak widac wymagan duzych nie mam.

 

Więc:

 

Co polecicie ?

 

Chciałbym zeby bylo co najmniej 2gb transferu na miesiac, pojedyncze pliki miec conajmniej 300kb i najlepiej zeby byl obslugiwany format swf. (Bez tego ostatniego sie obejdzie jak juz trzeba bedzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam http://60free.ovh.org/pl/index.html

masz 60 mega na serwerze i maksymalna wielkość pliku 5 mega, nie ma limitu transferu,

ja mam u nich swoją stronę od ponad roku i jestem bardzo zadowolony.

naprawdę polecam

 

acha miałem przez jakiś czas stronkę we flashu i nie było żadnych problemów :-)

tu masz dokładny opis parametrów

http://60free.ovh.org/pl/products/free_60free_details.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - ovh.org. To obecnie najlepszy darmowy hosting. Czasem następują jednodniowe braki w dostępie do strony, ale to sporadyczne, zresztą w darmowym hostingu to musi być do zaakceptowania. Warto trzymać u siebie aktualną kopię zapasową strony, w razie utraty danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wszystko co darmowe jest do dup*

Po tym jak wywalilo mi ~200mb zdjec z serwera zdecydowalem sie na platne rozwiazanie 300mb/3gb za 49zl w netlook

 

Jedynie konto na lycos.co.uk dziala dobrze :)

Może nie wszystko ale zgadzam się.

W tym przypadku warto postawić na firmę z doświadczeniem, która jest kilka lat na rynku.

Netlook np. dobra sprawdzona firma. Jednak na pewno znajdzie się ktoś komu się nie spodoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie do konca "darmowe", ale platnosc jednorazowa chyba predestynuje do miana darmowe ;) Amerykanski serwer freepgs.com ilosc miejsca..zalezna od doboru pakietu..no i oplaty za niego :) Placisz raz..uzywasz caly czas ;) Poza tym mysql, php itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...