Skocz do zawartości

[nowinki] informacje, newsy i plotki


Rekomendowane odpowiedzi

Daliby już 1.5" na górę i dół i przestali się zasłaniać "odrobinkę większą wagą" czy mniejszą ilością mostków pod 1.5" na rynku. Ten argument można by odwrócić i wytknąć mniejszą ilość sterów 1 1/8" / 1.5", tudzież pasujących amortyzatorów... zbędny nowy standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprawiającym turystykę aktywną nie trzeba mówić o zaletach odzieży z membraną gore texową

zdziwiłem sie kiedy ujrzałem że gore tex używa sie do laparaskopowego zaopatrzenia przepukliny

http://www.echirurgia.pl/przepukliny/zabie..._pachwinowa.htm

5 dni do cięcia

 

 

ja mam w okurzaczu centralnym membranę Goretex w filtrze :-)

 

a co do tych sterów mieszanych faktycnie rzeźbienie w gównie, co za problem dać takie same góra i dół. Chodź i tak uważam że stery OS czy to zwykłe czy wewnetrzne są wystarczająco wytrzymałe byle producenci chcieli je lepiej uszczelniać a nie zdawać się na niewystarczające uszczelnienia "maszyn". Rozlatują się przecież od rdzewienia i syfu dostajacego się do środka a nie od obciążeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolekcji Magnuma nie widzę niczego nowego co mogło by być interesujące. No chyba że przekrój dolnej rury w modelu Energy, który raczej mnie obawia niż fascynuje.

 

Taka sztyca jaką prezentuje Crank Bros to szczyt moich marzeń :P Genialny pomysł, ale ta cena... tak samo jest u Mavericka, drogie to. Ich stery też coś podejrzanie drogie. Na dodatek mogli by też zrobić zintegrowane i pół zintegrowane. Szkoda też, że ich koła wymagają dopracowania i nie pojawiły się jeszcze w ofercie. Ale ich cena pewnie będzie... wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kółka tylko dla sponsorowanych ;) Jeden mocniejszy snake i ciekaw jestem jak by ta obręcz wyglądała.

 

Wracając jeszcze na moment sztycy "korbobraci" to bazuje (a może nawet to to samo) na sztycy Mavericka, i jest najciekawsze, sztyca od Mavericka jest tańsza :D Co w takiej sytuacji wybieracie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...