Skocz do zawartości

[v-ki] sram 7.0


goofy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co Sądzicie o tych hamulcach? Potrzebuje v-ek na jedno koło gadałem ze sprzedawco z allegro i powiedział że sprzeda mi je za 30zeta. To dobre rozwiązanie? możecie polecić coś lepszego za tą kasę? Daje link do tych hampli: http://allegro.pl/item198332421_tylne_hamu..._7_0_nowe_.html

Z góry dzięki. pozdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te V-ałki ja z 2003 roku W takiej postaci były produkowane chyba do 2005 potem wykupił sram avida i zarzucił produkcję v-łek pod własnym szyldem

 

a skąd się tobie bikerman wzięło że są miękkie ;) ty sam chyba jesteś miękki :)

 

IMO bardzo dobre hampelki poszukaj w przepastnych archiwach forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam od ponad 10000 km i bardzo sobie chwale. Tak jak napisal Amoniak robili je do 2005. Moje wygladaja identycznie (kupione w marcu 2005). Fabryczne klocki sa bardzo miekki i szybko poleca, jak wymienisz na cos lepszego z szufladkami to dostana troche wiecej mocy (w zasadzie ja bym od razu wywalil ten fabryczny syf). W kazdym razie bardzo polecam.

 

Btw rewelacyjna cena! W poniedzialek widzialem komplet tych hamulcow za 130 zł (w 2005 dalem 144 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amoniak - no comment

 

Te v'ki są dla mnie mało sztywne ponieważ je porównuje do avida 5, i nie ma porównania.....jedno wiem na 100% w życiu bym tego sh*tu nie kupił, chociaz bylem zmuszony jeździć na nich przez krótki jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ta sama klamke fr 5 z klockami BBB i z tym samym pancerzem jagwire w sramie i w avidach, klocki były dobrze ustawione......nie wiem co sie z tym stało, ale strasznie to chodziło :/ A jak później nacisnąłem jeszcze klamke u kumpla srama 9.0 to sie na trwale zraziłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dzięki za odpowiedzi. Decyzja zapadła: biore te sramy. Jak je potestuje to napisze. ;)) pozdrówka

 

Następne pytanie: jakie te vki mają łożyska? Czy są to łożyska ślizgowe? Jakie śa lepsze łożyska niż te i w jakich hamulcach znajde już je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...