Skocz do zawartości

[pulsmoter Donnay za 24zł] może zrobimy wspólną paczke dla Poznania?


lukas_t1

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie...kopiuje pomysł DużegoMarka z naklejkami :)

 

przedmiotem aukcji jest pulsometr za 24 zł który był wielokrotnie opisywany na forach i zbierał dobre opinie, dlategoteż postanowiłem zapożyczyć się o mamusi i kupić to cacko...sa jacyś chętni na wspólną paczke?

 

wiecej o samym pulsometrze mozna poczytać TU, i TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja dzisiaj właśnie się dogadywałem z jednym kumplem na wspólny zakup, ale on jest chętny dopiero po wypłacie, czyli za tydzień co najmniej... To pogadam z nim, bo ewentualnie bym wyłożył kasę za niego, żeby nie blokować zamówienia tutejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej :P. Już wszystko wiem. Kuflik daj znać jak już dostaniesz przesyłkę to się umówimy jakoś i podjadę do Ciebie.

 

 

jak zły SERWIS odda wreszcie biednemu kufelkowi amorka to podjade z pulsometrem do Ciebie nawet do piły;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka dotarła!!

pierwsze wrażenie-jakim cudem to kosztuje tylko 24 pln?

drugie wrazenie- qrde, to działa!!

 

501149217-dzwonić,pisać i umawiać sie na odbiór:)

 

 

 

p.s. proszę dziś nie dzwonić po 18. będzie mi to bardzo przeszkadzało;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabawka ten pulsometr. Teraz musiałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat interpretowania jego wskazań. Np, ciekawi jak mnie jaką górną granicę sobie ustawić i jeżeli ją przekroczę to co w związku z tym? Mam nieco odpuścić? No i generalnie lepiej jest gdy puls jest wyższy czy niższy przy dużym wysiłku?

 

Wykonanie sprzętu bardzo dobre jak na tak niską cenę. Uchwyt na rower trochę za duży na moją kierę i na wybojach zdarzało mu się obrócić do góry nogami ;). Jak podłożę jakąś gumkę to problem powinien zniknąć. Trzeba też uważać, żeby się nie zsunęła opaska, bo wtedy pomiar jest niedoszacowany. Wczoraj musiałem poprawić w czasie jazdy, ale jak jechałem drugi raz to po prostu założyłem ją troszkę wyżej.

 

Aha, spasiony to ja nie jestem, raczej w drugą stronę w klacie mam 110 bodajże, więc pod klatą kilka cm mniej i gumkę od opaski mam ściągniętą najbardziej jak się da, ale gdy skóra jest spocona to i tak się trochę obsuwa.

 

To tyle moich spostrzeżeń.

 

Kuflik, mówiłeś, że nie wiesz jak stoper włączyć... Ściągnąłem i wydrukowałem sobie instrukcję po polsku i wszystko stało się jasne.

 

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co;p ja tez mam po polsku, a stopr jak zniknał tak go nie mam...

a progi ja sobie ustawiam 145-190. bo trener zawsze mi mówił, że jeśli sie nie ma 140 to nie ma co dupy sprzed TV ruszać;)

a takie moje tętno przy którym sobie spokojnie pocinam to kolo 170. przy 200 to po dłuższym czasie słabnę:)

generalnie to 220-wiek*przelicznik który masz w instrukcji i zależy od tego co chcesz trenować:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko troche:) ale urocza pani<dziękuje;*> z kwiaciarni podarowała mi siatkę i mogłem schować telefon;p

ja i tak byłem mokry;p a pan w kwiaciarni na mnie spojrzał jak na uwfoludka, i zdziwionym głosem "ale DEUTER i przecieka? proszę reklamować!!"rozwalił mnie:) i powiedział że było kupić jakiś lepszy;p

<deuter hydro exp8;p>

a jak ktoś rozpracuje do końca donnaya to ja pojadę na korki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przechwaliłem ;) Chyba trafił mi sie wadliwy model. Wciskam przyciski a one w ogóle nie reagują, tak jakby były zablokowane. Jest tam jakaś blokada przycisków, jak w telefonie? Pójdę jeszcze do zegarmistrza, żeby wymienił baterię. Może to od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...